Panel používateľa

Detoxikačné trio

Detoxikačné trio

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Novinka

Kompletná sada na prvotnú detoxikáciu psa pri zdravotných problémoch a pri prevencii zdravotných problémov

Varianty produktov

  • 47,99 €

  • 85,99 €

  • 137,99 €

47,99 €

Pri akomkoľvek probéme (koža, srsť, trávenie, alergie...) je nevyhnutné začať liečbu detoxikáciou, skrátene detoxom (a nielen pri zdravotných problémoch, detox je známy ako výborná prevencia). Vo svete ľudí nie neznámy pojem, ale aj tak často opomínaný a vo svete psov takmer neznámy. Veď nakoniec-pes nie je človek, tak načo detox?

Detox - prečo áno

Pri zistení zdravotných problémov psa (často už prepuknutých a v stave, kedy už nieľko dní, mesiacov aj rokov rezonujú v tele psa) ho vezmeme k veterinárovi. Väčšinou je už stav vážny, a tak dostaneme antibiotiká, kortikoidy a podobné chuťovky, pretože akútny stav už treba čo možno najrýchlejšie vyriešiť. Čo sa však stane potom? Pridajú sa staré známe vedľajšie účinky, pretože bez nich to proste nejde. A sme doma. Na jednej strane sa problém vyriešil, na strane druhej vyvstal ďalší.

Preto je dobré začať s detoxom pred liečbou (v ideálnom prípade), alebo najneskôr po liečbe, aby sme organizmus dali zase do východzieho, zdravého stavu. Produktov na detox je však veľa, bežne sa v nich nevyznáme a tak len tápeme. Preto sme to za vás vyriešili a predstavujeme vám naše Detoxikačné trio, 3 produkty potrebné pre detox a následné odplavenie nežiaducich látok von z tela psa (je to rovnako dôležité, ako detox, ak nie dôležitejšie)

Takže:

1. vyčistite črevá od nánosov (povlakov), ktoré sú živnou pôdou pre zlé baktérie a plesne, ktoré následne produkujú toxíny - a problém je na svete. cdVet Čistič čriev z ovocného octu, štiav, fermentov a bylín je na to ako stvorený. Podávajte ho 2 - 4 týždne (100 ml balenie vám pri 10 kg psíkovi vystačí na mesiac podávania).

2. doplňte dobré baktérie - áno, sú aj také baktérie, ktoré náš pes, rovnako ako my, potrebuje. Na ich doplnenie slúžia probiotiká (dobré baktérie) a prebiotiká (výživa pre dobré baktérie), a je skvelé, keď sa spoja v jednom produkte. cdVet Aktívne črevo je dôležitý doplnok akéhokoľvek kŕmenia (či už BARFujete, kŕmite granulami, konzervami) a samozrejme, ak má váš psík už nejaký zdravotný problém. Podporíte ním črevnú mikroflóru a dobrú kondíciu čriev. Aktívne črevo sa odporúča podávať 4-6 týždňov. 100 ml balenie vám opäť pri cca 10 kg psíkovi vydrží na mesiac podávania. Pri dlhotrvajúcich ťažkostiach alebo chronických chorobách podávať 8 až 10 týždňov.

PS: Aktívne črevo je dôležitý doplnok každého kŕmenia.

3. regenerujte pečeň a ľadviny

Pre dôkladnú regeneráciu (očista + ochrana) orgánov látkovej výmeny (pečeň, ľadviny) používame rokmi osvedčený Čistič orgánov Toxisan, z bioaktívnych bylín (žihľava, pestrec, nechtík, fialka, arnika), ktorý podávame po vyčistení čriev spoločne s Aktívnym črevom po dobu najmenej 8 týždňov. Pri dlhotrvajúcich ťažkostiach alebo chronických chorobách 10 až 12 týždňov.

Takže si to zopakujeme:

  • Najprv vyčistíme zanesené črevá - Čistič čriev, 2 až 4 týždne
  • Následne doplníme dobré baktérie (probiotiká) - Aktívne črevo, 4 až 6 týždňov
  • Súčasne s doplňovaním baktérií začneme regenerovať pečeň - Toxisan, 10 až 12 týždňov.

Detoxikačné trio nájdete v 3 baleniach za zvýhodnené ceny:

balenie malý pes obsahuje 100 ml Čistič čriev, 100 ml Aktívne črevo a 50 ml čistič orgánov Toxisan (cca 1,5 mesačná kúra), pri kúpe samostatných produktov cena spolu 53,47 €

balenie stredný pes obsahuje 250 ml Čistič čriev, 250 ml Aktívne črevo a 100 ml čistič orgánov Toxisan (cca 1,5 mesačná kúra), pri kúpe samostatných produktov cena spolu 92,27€

balenie veľký pes obsahuje 500 mlČistič čriev, 500 ml Aktívne črevo a 250 ml čistič orgánov Toxisan (cca 1,5 mesačná kúra), pri kúpe samostatných produktov cena spolu 144,47 €

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.