Panel používateľa

cdVet Aktívne črevo - probiotikum na zlepšenie trávenia

cdVet Aktívne črevo - probiotikum na zlepšenie trávenia

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Produkt Aktívne črevo dodáva probiotické baktérie z fermentovaných bylín a tým sa stará o črevnú flóru pre dobré trávenie.

Varianty produktov

  • 12,99 €

  • 19,99 €

  • 30,99 €

  • 54,99 €

12,99 €

Zdravie začína v črevách, to je nám už dobre známe, však? A črevá savcov budú fungovať dobre len vtedy, keď im dáme to, čo potrebujú - probiotiká a prebiotiká.

Prírodný doplnok výživy cdVet Aktívne črevo z fermentovaných bylín dodáva do tela psa probiotické mikroorganizmy (dobré baktérie), ktoré produkujú kyselinu mliečnu, antioxidanty a enzýmy.

Voľne žijúce mäsožravé zvieratá získavajú dobré baktérie z natráveného (fermentovaného) obsahu žalúdka koristi. Naše psy sa v dnešnej dobe len minimálne (psy kŕmené systémom BARF), ale najskôr vôbec nedostanú k takto natrávenej potrave a tým k dobrým baktériám. Doplňovanie dobrých baktérií je nevyhnutnou súčasťou plnohodnotnej a zdravej výživy psov a mačiek. Preto "Aktívne črevo" podávame pravidelne (2 až 3 x týždenne)

cdVet Aktívne črevo:

  • Dodáva dobré baktérie, reguluje PH pri prekyslení.
  • Starostlivosť o črevnú flóru = lepšie trávenie = posilnenie imunity.
  • Pomáha tiež pri tráviacich ťažkostiach ako hnačka, vracanie.
  • Napomáha regenerácii po antibiotikách, operáciách, medikamentoch.

Prírodné zloženie BEZ umelých vitamínov
Fermentovaná žihľava, fermentovaný tymián, fermentovaná mäta, fermentované oregano, fermentovaný ibiš, fermentovaná echinacea, fermentované semená senovky, fermentovaný rebríček, fermentovaný lipkavec, fermentovaná čakanka.

Vysvetlime si bližšie, čo je a aké sú prínosy fermentácie
Štiepenie pri fermentácii je proces podobný tráveniu, pri ktorom sa množia probiotické dobré baktérie. Tieto baktérie produkujú spektrum hodnotných látok ako napr. kyselinu mliečnu, antioxidanty, enzýmy alebo vitamíny. Voľne žijúce mäsožravé zvieratá získavajú tieto pre zdravie nevyhnutné látky z natráveného obsahu žalúdka koristi. K fermentovanému obsahu žalúdka však dnešné psy a mačky majú zriedka prístup. Alternatívou je kŕmenie nepraných zelených držiek*, alebo podávanie fermentovaných rastlín.

* poznámka eshopu - neprané zelené držky sme vyskúšali, ale ten zápach je neznesiteľný. Ak nemáte dom a psa s nimi nevystrčíte von, nie ste čuchoslepí a nemáte nervy zo železa :), neodporúčame ich kupovať (hodnotu tejto potraviny nijako neznehodnocujeme, ide o subjektívne hodnotenie našej skúsenosti). Radšej psíkovi zaobstarajte fermentované byliny, napríklad v produkte Aktívne črevo.

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Doplnok "Aktívne črevo" obsahuje iba prírodné suroviny najvyššej kvality. Neobsahuje žiadne syntetické látky, žiadne umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných doplnkov výživy uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg) "alebo ako" Doplnkové látky´´

Denné dávkovanie
Mačka, malý pes do cca 3 kg .................... 1 až 2 ml

Pes 3 až 15 kg ............................................ 2 až 5 ml

Pes 15 až 30 kg .......................................... 4 až 9 ml

Pes nad 30 kg ............................................ 8 až 20 ml
Pred použitím fľašu najmenej štyrikrát pretrepeme - aktivujeme tým životnú energiu produktu

Dĺžka podávania
Pre optimálne doplnenie výživy a podporu tráviaceho ústrojenstva psov a mačiek, ktoré sú kŕmené bežným krmivom (granule, konzervy, kapsičky) podávame "Aktívne črevo" 2 až 3 krát týždenne. Pre doplnenie dobrých baktérií v rámci detoxikácie podávame "Aktívne črevo" denne, po dobu 4 až 6 týždňov. Pri dlhotrvajúcich zdravotných problémoch 8 až 10 týždňov.

Spôsob podávania
"Aktívne črevo" podávame ako nápoj zriedený vodou v miske na pitie, alebo ho nalejeme do misky s krmivom a premiešame. U citlivých jedincov ho zamiešame do mletého mäsa, alebo ho injekčnou striekačkou aplikujeme do papuľky vedľa jazyka.

Chránime pred teplom
"Aktívne črevo" je bioaktívny produkt (živé kultúry, dobré baktérie, enzýmy, vitamíny). Preto ho chránime pred teplom a mrazom. Skladujeme pri teplote do 20 ° C. Po otvorení skladujeme v chladničke a spotrebujeme do 6 týždňov.

Najprv očista čriev
Pri narušenej črevnej mikroflóre spojenej s dlhodobejšími zdravotnými problémami najprv vyčistíme čreva prípravkom Čistič čriev. Následne po očiste čriev doplníme dobré baktérie doplnkom výživy Aktívne črevo (rokmi osvedčená kombinácia pre upevnenie zdravia).

 

Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre psy a mačky.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.