Panel používateľa

cdVet Fit-BARF Črevná flóra plus - probiotikum na trávenie a imunitu

cdVet Fit-BARF Črevná flóra plus - probiotikum na trávenie a imunitu

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Fit-BARF Črevná flóra plus - probiotiká z fermentovaných bylín pre zdravú črevnú mikroflóru, dobré trávenie a silnú imunitu.

Varianty produktov

  • 12,99 €

  • 19,99 €

  • 31,99 €

12,99 €

Zdravie začína v črevách, to je nám už dobre známe, však? A črevá savcov budú fungovať dobre len vtedy, keď im dáme to, čo potrebujú - probiotiká a prebiotiká.

Prírodný doplnok výživy cdVet Fit-BARF Črevná flóra plus z fermentovaných bylín sa stará o črevnú mikroflóru. Okrem enzýmov a vitamínov dodáva črevám dôležité probiotiká (dobré baktérie) a prebiotiká (výživa pre dobré baktérie), ktorá voľne žijúce mäsožravce získavajú z natráveného (fermentovaného) obsahu žalúdka koristi. Naše psy sa v dnešnej dobe len minimálne (psy kŕmené systémom BARF), ale najskôr vôbec nedostanú k takto natrávenej potrave a tým k dobrým baktériám. Doplňovanie dobrých baktérií je nevyhnutnou súčasťou plnohodnotnej a zdravej výživy psov a mačiek. Dobré baktérie podporujú kondíciu čriev, zlepšujú trávenie a posilňujú imunitu. Preto tento doplnok podávame 2 až 3 x týždenne

cdVet Fit-BARF Črevná flóra plus:

  • Dôležitý doplnok BARF výživy - dodáva dobré baktérie.
  • 100% prírodný produkt z hodnotných fermentovaných bylín.
  • Dodáva črevám probiotiká (dobré baktérie) a prebiotiká.
  • Starostlivosť o črevnú flóru, zlepšuje trávenie a posilňuje imunitu.

Prírodné zloženie BEZ umelých vitamínov
mäta pieporná, tymián, žihľava, ibištek, senovka grécka, echinacea, oregano, čakanka, rebríček, lipkavec

Analytické zložky: dusíkaté látky 0,3%, vláknina 0,5%, hrubý tuk 0,3%, popol 0,5%, vlhkosť 94,9%

Vysvetlime si bližšie, čo je a aké sú prínosy fermentácie
Štiepenie pri fermentácii je proces podobný tráveniu, pri ktorom sa množia probiotické dobré baktérie. Tieto baktérie produkujú spektrum hodnotných látok ako napr. kyselinu mliečnu, antioxidanty, enzýmy alebo vitamíny. Voľne žijúce mäsožravé zvieratá získavajú tieto pre zdravie nevyhnutné látky z natráveného obsahu žalúdka koristi. K fermentovanému obsahu žalúdka však dnešné psy a mačky majú zriedka prístup. Alternatívou je kŕmenie nepraných zelených držiek*, alebo podávanie fermentovaných rastlín.

* poznámka eshopu - neprané zelené držky sme vyskúšali, ale ten zápach je neznesiteľný. Ak nemáte dom a psa s nimi nevystrčíte von, nie ste čuchoslepí a nemáte nervy zo železa :), neodporúčame ich kupovať (hodnotu tejto potraviny nijako neznehodnocujeme, ide o subjektívne hodnotenie našej skúsenosti). Radšej psíkovi zaobstarajte fermentované byliny, napríklad v produkte Aktívne črevo.

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Doplnok  obsahuje iba prírodné suroviny najvyššej kvality. Neobsahuje žiadne syntetické látky, žiadne umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných doplnkov výživy uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg) "alebo ako" Doplnkové látky´´

Denné dávkovanie
Mačka, malý pes do cca 3 kg .................... 1 až 2 ml

Pes 3 až 15 kg ............................................ 2 až 5 ml

Pes 15 až 30 kg .......................................... 4 až 9 ml

Pes nad 30 kg ............................................ 8 až 20 ml
Pred použitím fľašu najmenej štyrikrát pretrepeme - aktivujeme tým životnú energiu produktu

Dĺžka podávania
Pre optimálne doplnenie výživy a podporu tráviaceho ústrojenstva psov a mačiek, ktoré sú kŕmené bežným krmivom (granule, konzervy, kapsičky) podávame 2 až 3 krát týždenne. 

Spôsob podávania
Doplnok podávame ako nápoj zriedený vodou v miske na pitie, alebo ho nalejeme do misky s krmivom a premiešame. U citlivých jedincov ho zamiešame do mletého mäsa, alebo ho injekčnou striekačkou aplikujeme do papuľky vedľa jazyka.

Chránime pred teplom
Produkt Črevná flóra plus je bioaktívny produkt (živé kultúry, dobré baktérie, enzýmy, vitamíny). Preto ho chránime pred teplom a mrazom. Skladujeme pri teplote do 20 ° C. Po otvorení skladujeme v chladničke a spotrebujeme do 6 týždňov.

Najprv očista čriev
Pri narušenej črevnej mikroflóre spojenej s dlhodobejšími zdravotnými problémami najprv vyčistíme čreva prípravkom Čistič čriev. Následne po očiste čriev doplníme dobré baktérie doplnkom výživy Aktívne črevo (rokmi osvedčená kombinácia pre upevnenie zdravia).

 

Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre psy a mačky.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.