Panel používateľa

cdVet Regenerátor Dog Fit - probiotikum pre regeneráciu organizmu

cdVet Regenerátor Dog Fit - probiotikum pre regeneráciu organizmu

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Produkt Dog Fit obsahuje dobré baktérie z fermentovaných bylín pre lepšiu kondíciu čriev.

Varianty produktov

  • 10,99 €

  • 13,99 €

  • 22,99 €

10,99 €

Výrobca: cdVet

Zdravie začína v črevách, to je nám už dobre známe, však? A črevá savcov budú fungovať dobre len vtedy, keď im dáme to, čo potrebujú - probiotiká a prebiotiká.

Bioaktívny doplnok stravy z kvaseného (fermentovaného) ovocného octu a obilia, bazovej šťavy a bylín cdVet Regenerátor Dog Fit obsahuje dobré baktérie (probiotiká) pre lepšiu kondíciu čriev (dobré trávenie).

Dog Fit regeneruje detoxikačné orgány (pečeň, obličky), tráviace ústrojenstvo (sanácia, výživa) a odstraňuje nános v čreve, ktorý je živnou pôdou pre zlé baktérie, plesne, červy a iné parazity. Okrem regenerácie doplňuje vitamíny, enzýmy a širokú škálu minerálnych látok. Regenerácia organizmu je prínosná prevencia a pomoc pri zdravotných problémoch.

Voľne žijúce mäsožravé zvieratá získavajú dobré baktérie z natráveného (fermentovaného) obsahu žalúdka koristi. Naše psy sa v dnešnej dobe len minimálne (psy kŕmené systémom BARF), ale najskôr vôbec nedostanú k takto natrávenej potrave a tým k dobrým baktériám. Doplňovanie dobrých baktérií je nevyhnutnou súčasťou plnohodnotnej a zdravej výživy psov a mačiek. Preto Regenerátor Dog Fit podávame pravidelne (2 až 3 x týždenne)

cdVet Regenerátor Dog Fit:

  • Obsahuje probiotiká (dobré baktérie) z ovocného octu, štiav, fermentov, bylín
  • Vyživuje probiotické baktérie + odoberá živnú pôdu parazitom
  • Zdravšia črevná flóra = lepší príjem živín = posilnenie imunity
  • Regenerácia detoxikačných orgánov, najmä pečene a obličiek

Prírodné zloženie BEZ umelých vitamínov
Fermentovaný (spontánne kvasený) ovocný ocot, šťava z čiernej bazy, šťava z červenej repy, dextróza, tekuté fermentované obilie, extrakt zo žihľavy, extrakt zo skorocelu, acerola.

Konzervačná látka na 1 Kg: kyselina mliečna E 270 10000 mg; senzorické látky: tinktúra z ginkga 5300 mg, tinktúra z artičokov 2200 mg

Analytické zloženie:

hrubý proteín 0,3 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popol 0,4 %, hrubý tuk 0,2 %, vlhkosť 93 %

Vysvetlime si bližšie, čo je a aké sú prínosy fermentácie
Štiepenie pri fermentácii je proces podobný tráveniu, pri ktorom sa množia probiotické dobré baktérie. Tieto baktérie produkujú spektrum hodnotných látok ako napr. kyselinu mliečnu, antioxidanty, enzýmy alebo vitamíny. Voľne žijúce mäsožravé zvieratá získavajú tieto pre zdravie nevyhnutné látky z natráveného obsahu žalúdka koristi. K fermentovanému obsahu žalúdka však dnešné psy a mačky majú zriedka prístup. Alternatívou je kŕmenie nepraných zelených držiek*, alebo podávanie fermentovaných rastlín.

* poznámka eshopu - neprané zelené držky sme vyskúšali, ale ten zápach je neznesiteľný. Ak nemáte dom a psa s nimi nevystrčíte von, nie ste čuchoslepí a nemáte nervy zo železa :), neodporúčame ich kupovať (hodnotu tejto potraviny nijako neznehodnocujeme, ide o subjektívne hodnotenie našej skúsenosti). Radšej psíkovi zaobstarajte fermentované byliny, napríklad v produkte Regenerátor Dog Fit

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Doplnok obsahuje iba prírodné suroviny najvyššej kvality. Neobsahuje žiadne syntetické látky, žiadne umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných doplnkov výživy uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg) "alebo ako" Doplnkové látky´´

Denné dávkovanie
3 až 7 ml na 10 kg hmotnosti psa

Pred použitím fľašu najmenej štyrikrát pretrepeme - aktivujeme tým životnú energiu produktu

Dĺžka podávania
Pre optimálne doplnenie výživy a podporu tráviaceho ústrojenstva psov a mačiek, ktoré sú kŕmené bežným krmivom (granule, konzervy, kapsičky) podávame každý deň, najmenej však 2 až 3 krát týždenne. V rámci regeneračnej kúry ho podávame denne po dobu 1 až 2 mesiace.

Spôsob podávania
Regenerátor podávame ako nápoj zriedený vodou v miske na pitie, alebo ho nalejeme do misky s krmivom a premiešame. U citlivých jedincov ho zamiešame do mletého mäsa, alebo ho injekčnou striekačkou aplikujeme do papuľky vedľa jazyka.

Chránime pred teplom
Regenerátor Dog Fit je bioaktívny produkt (živé kultúry, dobré baktérie, enzýmy, vitamíny). Preto ho chránime pred teplom a mrazom. Skladujeme pri teplote do 20 ° C. Po otvorení skladujeme v chladničke a spotrebujeme do 6 týždňov.

Najprv očista čriev
Pri narušenej črevnej mikroflóre spojenej s dlhodobejšími zdravotnými problémami najprv vyčistíme čreva prípravkom Čistič čriev. Následne po očiste čriev doplníme dobré baktérie doplnkom výživy Aktívne črevo  alebo Regenerátor Dog Fit (rokmi osvedčená kombinácia pre upevnenie zdravia).

 

Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre psy a mačky.

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.