Panel používateľa

cdVet Čistič čriev - očista čriev a zlepšenie trávenia

cdVet Čistič čriev - očista čriev a zlepšenie trávenia

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Produkt Čistič čriev zabezpečuje očistu čriev od hnilobného nánosu, zlepšuje trávenie a odoberá živnú pôdu parazitom (plesne, červy)

Varianty produktov

  • 20,99 €

  • 37,99 €

  • 51,99 €

20,99 €

Výrobca: cdVet

Zdravie začína v črevách, to je nám už dobre známe, však? A črevá savcov budú fungovať dobre len vtedy, keď im dáme to, čo potrebujú - probiotiká a prebiotiká a predtým ich vyčistíme.

Prírodný doplnok výživy "Čistič čriev" z ovocného octu, bazovej šťavy, fermentov a bylín dodáva živiny a odstraňuje hnilobný nános v čreve. Nános je živnou pôdou pre zlé baktérie, plesne, červy a iné parazity, ktoré produkujú toxíny. Očistou čriev zlepšíme trávenie a pripravíme priaznivú klímu pre osídlenie dobrých baktérií. Črevá čistíme tiež pri prechode na zdravú výživu, po antibiotikách a chemickom odčervení (tabletkami)

cdVet Čistič čriev:

  • 100% prírodný  čistič z ovocného octu, štiav, fermentov, bylín
  • Očista čriev odoberá živnú pôdu parazitom (plesne, červy)
  • Zdravšia črevná flóra = lepší príjem živín = posilnenie imunity
  • Základné terapeutické opatrenie pri zdravotných problémoch

Prírodné zloženie BEZ umelých vitamínov
Fermentovaný (spontánne kvasený) ovocný ocot, dextróza, šťava z čiernej bazy, šťava z červenej repy, fermentované tekuté obilie, extrakt zo žihľavy, extrakt zo skorocelu, acerola

Analytické zložky - hrubý tuk <0,2%, popol <0,4%, hrubý proteín <0,3%, vláknina <0,5%, sodík <0,02% vlhkosť 91%

Konzervačný prostriedok na kg: kyselina mliečna E270 9500 mg, senzorické látky na kg: extrakt z grapefruitu 60000 mg, olej z oregana 800 mg, tinktúra z ginkga 4800 mg, tinktúra z artičokov 2000 mg, tinktúra z ľubovníka 900 mg, tinktúra z anízu 900 mg, tinktúra z echinacei 900 mg, tinktúra z tymianu 900 mg

Vysvetlime si bližšie, čo je a aké sú prínosy fermentácie
Štiepenie pri fermentácii je proces podobný tráveniu, pri ktorom sa množia probiotické dobré baktérie. Tieto baktérie produkujú spektrum hodnotných látok ako napr. kyselinu mliečnu, antioxidanty, enzýmy alebo vitamíny. Voľne žijúce mäsožravé zvieratá získavajú tieto pre zdravie nevyhnutné látky z natráveného obsahu žalúdka koristi. K fermentovanému obsahu žalúdka však dnešné psy a mačky majú zriedka prístup. Alternatívou je kŕmenie nepraných zelených držiek*, alebo podávanie fermentovaných rastlín.

* poznámka eshopu - neprané zelené držky sme vyskúšali, ale ten zápach je neznesiteľný. Ak nemáte dom a psa s nimi nevystrčíte von, nie ste čuchoslepí a nemáte nervy zo železa :), neodporúčame ich kupovať (hodnotu tejto potraviny nijako neznehodnocujeme, ide o subjektívne hodnotenie našej skúsenosti). Radšej psíkovi zaobstarajte fermentované byliny, napríklad v produkte Čistič čriev.

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Doplnok "Čistič čriev" obsahuje iba prírodné suroviny najvyššej kvality. Neobsahuje žiadne syntetické látky, žiadne umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných doplnkov výživy uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg) "alebo ako" Doplnkové látky´´

Odporúčané dávkovanie

Čistič čriev podávame denne 3 ml na 10 kg telesnej váhy psa, po dobu 30 dní. U veľkých, ťažkých psov neprekračujeme dennú dávku 15 ml.

Pred použitím fľašu najmenej štyrikrát pretrepeme - aktivujeme tým životnú energiu produktu

Spôsob podávania
Prípravok podávame ako nápoj zriedený vodou v miske na pitie, alebo ho nalejeme do misky s krmivom a premiešame. U citlivých jedincov ho zamiešame do mletého mäsa, alebo ho injekčnou striekačkou aplikujeme do papuľky vedľa jazyka.

Chránime pred teplom
cdVet Čistič čriev je bioaktívny produkt (živé kultúry, dobré baktérie, enzýmy, vitamíny). Preto ho chránime pred teplom a mrazom. Skladujeme pri teplote do 20 ° C. Po otvorení skladujeme v chladničke a spotrebujeme do 10 týždňov.


Pri narušenej črevnej mikroflóre spojenej s dlhodobejšími zdravotnými problémami najprv vyčistíme čreva prípravkom Čistič čriev. Následne po očiste čriev doplníme dobré baktérie doplnkom výživy Aktívne črevo (rokmi osvedčená kombinácia pre upevnenie zdravia).

 

Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre psy a mačky.

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.