Panel používateľa

Vysušujúca kremelina cdVet

Vysušujúca kremelina cdVet

Hodnotenie produktu: 4.42/5 (12x)

Vaše hodnotenie:

Ostré kryštáliky, o ktoré si parazity rozrežú brucho a vyschnú - využitie doma (podlaha, pelech) pes, mačka.

Varianty produktov

  • 11,99 €

  • 21,99 €

  • 35,99 €

  • 60,99 €

11,99 €

Ak sa jedného dňa zobudíte a zistíte, že váš byt a okolie vášho psa napadli parazity, máte jedinú možnosť. Začať hneď konať. O tom, čo robiť v prípade napadnutia blchami sme pre vás napísali článok Pomóóóc,môj pes má blchy! a vysušujúca kremelina od cdVet je presne ten produkt, ktorý potrebujete na mechanické odstránenie parazitov z okolia.

Čo je vlastne vysušujúca kremelina?

Kremelina sú v podstate 100% prírodné, jemne namleté schránky kremičitých rias, ktoré obsahujú mikroskopické kryštáliky, o ktoré si parazity rozrežú pokožku brucha a následne vyschnú (dehydratácia). "Kieselgur Diatomite" naväzuje vlhkosť a tiež trus bĺch alebo roztočov a optimalizuje tak hygienu zvieraťa a jeho okolia (podlahy, pelech, auto), má dlhotrvajúci účinok. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé chemické látky, preto je bezpečná pre akékoľvek zviera, deti i dospelých.

Zloženie
100% prírodné, jemne namleté schránky kremičitých rias.

Balenie: Dóza s rozprašovacími otvormi alebo v prípade veľkých balení plastová dóza s vekom. Pri správnom skladovaní v suchu má kremelina neobmedzenú trvanlivosť. V prípade, že kremelina zvlhne, je potrebné ju nanovo vysušiť

Spôsob použitia
V byte - Prášok rozprášte v domácnosti čo najrovnomernejšie. Predovšetkým na koberce, do rohov a škár, na pelechy. Potrebné množstvo záleží na charaktere materiálu, pri použití by mala byť vidieť tenká svetlá vrstva. Za dva dni dôkladne povysávajte a vymeňte vysávačový sáčok.

V stajni / kotercoch-  Prášok starostlivo naneste na podlahy, steny, do rohov. Kremelina sa dá využiť aj tak, že sa zmieša s vodou a na stenu sa nanesie pomocou štetca alebo nastrieka pomocou tlakového rozprašovača s väčšími otvormi. Akonáhle dôjde k jej vysušeniu, rozvinie sa účinnosť.

Životný cyklus blchy trvá 3 až 6 týždňov, preto by sa tento postup mal opakovať do úplnej likvidácie všetkých vývojových štádií blchy.

Upozornenie
Nepoužívajte v blízkosti chovu roztočov, bĺch, či iného hmyzu, mohlo by dôjsť k ich vyhubeniu. Kremelina môže mierne zmeniť farbu niektorých materiálov. Preto ju pred použitím vyskúšajte na mieste, ktoré nie je vidieť a kde prípadné sfarbenie nebude na závadu.

Kremelinu uchovávajte v suchu a aplikujte na suché miesta. Pri zvlhnutí prášku nie je prípravok účinný. Pokiaľ dôjde k zvlhnutiu, dajte dózu bez viečka na kúrenie a prášok vysušte.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.