Panel používateľa

Zmes bio olejov proti parazitom cdVet ZeckEx, 100 ml

Zmes bio olejov proti parazitom cdVet ZeckEx, 100 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Prírodná zmes bio olejov, ktoré vyživujú pokožku a menia jej pach, a tým odpudzuje kliešte a parazity.

33,99 €

Dostupnosť: Dodanie do 2 - 5 dní

Výrobca: cdVet

Parazity sú našou súčasťou, aj keď sa nám to veľakrát nepáči. Našou úlohou je eliminovať ich výskyt na našom psovi a v jeho okolí. Často ale nechceme alebo aj nemôžeme použiť bežné, chemické prostriedky proti parazitom, najmä kliešťom, či už z presvedčenia alebo nutnosti (alergia psa).

Ak chceme nielen chrániť psa pred parazitmi, ale zároveň ako benefit aj zlepšiť jeho trávenie, vzhľad srsti a celkovú kondíciu, výborným riešením je zmes bio olejov ZeckEx.

Čisto prírodné, za studena šetrne lisované kŕmne oleje z ekologického hospodárstva, z bio-kokosu, bio-černušky damašskej, bio-slnečnice a bio-konope bez éterických olejov pozvoľna menia pach zvieratka, ktoré sa postupne stáva pre kliešte a ďalšie parazity nepríťažlivé až odpudzujúce.

Olej je vhodný na každodenné podávanie a je dobre znášaný aj ako vonkajšia starostlivosť, vmasírovaní do kože a srsti. Pre zvýšenie ochrany odporúčame kombinovať s prípravkami ZeckEx SpotOn a Sprej proti kliešťom.

Prírodné zloženie:

Bio kokosový olej 45%, bio olej z čiernej rasce (černuška damašská) 27%, bio slnečnicový olej, bio konopný olej. Lisované za studena z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, DE-ÖKO-001 Poľnohospodárstvo EÚ / mimo EÚ

Analytické zložky: dusíkaté látky <0,3%, oleje a tuky 99,6%, vláknina <0,5%, popol <0,4%.

POZOR: kvôli vysokému obsahu tuku nie je vhodný pre psy, ktoré majú akékoľvek tráviace problémy, nevedia tráviť tuky alebo sú obézne!

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Doplnok výživy "Zmes bio olejov proti kliešťom" obsahuje výhradne prírodné suroviny najvyššej kvality. Neobsahuje žiadne syntetické látky, žiadne umelé vitamíny, ochucovadlá, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných doplnkov výživy uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg)" alebo ako "Doplnkové látky".

 

Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre psov.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.