Panel používateľa

Výhodná sada cdVet šampónov - čajovníkový + ošetrujúci, 200+200 ml

Výhodná sada cdVet šampónov - čajovníkový + ošetrujúci, 200+200 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Nerozhodujte sa medzi dvoma skvelými šampónmi - kúpte rovno oba :) Výhodná sada cdVet šampónov - čajovníkový + ošetrujúci vám umožní postarať sa o psíka kompletne.

34,98 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

Čajovníkový šampónČajovníkový šampón cdVet - pomoc pri citlivej pokožke, alergických a kožných problémoch, lupinách alebo srsti bez lesku.

cdVet Čajovníkový šampón koncentrát z prírodných tenzidov, čajovníkového a citrusového oleja je pH-neutrálny, čisto prírodný šampón pre psy, kone a ostatné zvieratá (nie je vhodný pre mačky!). Osvedčená pomoc pri citlivostiach ako sú alergie, kožné problém alebo lupiny.

Extra jemný cdVet Čajovníkový šampón pomáha pri riešení alergických alebo kožných problémov (svrbenie, ekzémy, chrasty, lupiny, začervenaná pokožka pod.). Pre svoje prírodné zloženie a obsiahnuté tukové zložky je vhodný aj na časté kúpanie a prirodzené ošetrovanie pokožky.

Vďaka prírodným olejom odstraňuje svrbenie, upokojuje a ošetruje aj veľmi citlivú, podráždenú alebo suchú pokožku, čistí do hĺbky a odstraňuje substancie z odpadových látok a parazitov, ktoré spôsobujú svrbenie. Srsť je po vykúpaní zamatovo lesklá.

Osvedčená starostlivosti v situáciách ako je napadnutie blchami - srsť hlboko čistí od blšieho trusu, zabraňuje tvorbe lupín a obnovuje lesk.

Viac o čajovníkovom šampóne cdVet nájdete tu.

 

Ošetrujúci šampón Veavet Ošetrujúci šampón cdVet VeaVet- starostlivosť o zdravie pokožky a krásu srsti (plnosť, lesk, elasticita), zlepšuje rozčesávanie srsti.

cdVet Ošetrujúci šampón VeaVet je koncentrovaný prírodný šampón na osobitnú starostlivosť o pokožku a srsť vyrobený z prírodných tenzidov, ošetrujúcich látok, éterických olejov a rastlinných vôní. Určený je pre psov, mačky a ostatné zvieratá.

Ošetrujúci šampón VeaVet prepožičiava plnosť a lesk srsti, zlepšuje štruktúru chlpov. Zlepšuje elasticitu a rozčesávanie srsti. Doplnením chýbajúcich látok sa prirodzenou cestou stará aj o zdravie pokožky. Upokojuje a pomáha udržať jej prirodzenú vlhkosť a pH.

Viac o ošetrujúcom šampóne cdVet Veavet nájdete tu.

Alternatívne produkty

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.