Panel používateľa

Dorwest cesnak a senovka, proti infekciám, 100 tbl.

Dorwest cesnak a senovka, proti infekciám, 100 tbl.

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Cesnak a senovka pre udržanie zdravého imunitného systému a kože psov a mačiek.

12,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dorwest

Dorwest cesnak a senovka podporuje zdravé funkcie srdca, obehového systému i dýchacieho aparátu.

Senovka s protizápalovými vlastnosťami je doplnená cesnakom, ktorý obsahuje nielen protizápalové látky, ale má tiež antibiotické, antiseptické a antivírusové účinky. Cesnak tiež vytvára prostredie, ktoré nie je príjemné parazitom a vďaka tomu môže byť účinnou súčasťou antiparazitárneho programu.

Tablety sa používajú najmä na zmiernenie príznakov artritídy, môžu byť však použité tiež na zmiernenie príznakov drobných infekcií, kožných ochorení či pri kašli.

Prípravok je vhodný aj pre zvieratá, ktoré trpia atopickou dermatitídou (ekzémom) či zápalom močového mechúra.

Pri pravidelnom užívaní dochádza k zvýšeniu odolnosti proti infekciám, pretože tablety podporujú imunitný systém a celkový zdravotný stav zvieraťa. Často sa užíva spolu s Dorwest - zeleninovými tabletami, pretože ich spoločné užívanie má väčší účinok, ako keď sú tablety užívané zvlášť.

POZNÁMKA - moja osobná skúsenosť (správca eshopu) s použitím u yorkšírky s inkontinenciou bola priam zázračná. Zeleninové tablety spolu so senovkou a cesnakom spôsobili, že fenka už nemá problémy s nechceným ,,pocikávaním´´. Stačilo využívať jedno balenie (z každého, užívané naraz). Účinok trvá doteraz, hoci prešli uz takmer dva roky.

 

Obsah účinných látok v jednej tablete:

senovka grécka semená - 16 mg

cesnakový olej - 0,22 mg

Pomocné látky:

sacharóza, mastenec, mikrokryštalická celulóza, šelak, koloidný oxid kremičitý, stearan horečnatý z rastlinných zdrojov, oxid titaničitý (E171)

Analýza:

hrubý proteín 1,42%, hrubé tuky a oleje 0,4%, vláknina 2,5%, popol 2,7%

Odporúčané dávkovanie: pri liečbe - 2 tablety denne na 5 - 10 kg telesnej váhy, udržiavacia dávka - 1 tableta denne na 5 - 10 kg telesnej váhy

Liek môžete užívať v kombinácii s inými liekmi. Gravidné a dojčiace fenky/ mačky: áno Pre zvieratá staršie 8 týždňov. Môže sa užívať dlhodobo. Prosím prečítajte si pozorne informácie na etikete. Cukrom nepotiahnuté tablety. Určené pre psov a mačky.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.