Panel používateľa

Kombo na inkontinenciu - Dorwest cesnak a senovka + zeleninové tablety

Kombo na inkontinenciu - Dorwest cesnak a senovka + zeleninové tablety

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Exkluzívne iba u nás

Už nikdy žiadne mláčky od vášho staršieho psíka! S produktami Dorwest máte vyhrané!

23,98 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dorwest

Inkontinencia (alebo pomočovanie, nechcený únik moču) je problém starších a/alebo kastrovaných psíkov/feniek. A je častejší, ako by ste si mysleli. Stalo sa to aj vám?

Dorwest cesnak a senovka je účinný bylinný preparát na infekcie, podporuje zdravé funkcie srdca, obehového systému i dýchacieho aparátu.

Senovka s protizápalovými vlastnosťami je doplnená cesnakom, ktorý obsahuje nielen protizápalové látky, ale má tiež antibiotické, antiseptické a antivírusové účinky. Cesnak tiež vytvára prostredie, ktoré nie je príjemné parazitom a vďaka tomu môže byť účinnou súčasťou antiparazitárneho programu.

Tablety sa používajú najmä na zmiernenie príznakov artritídy, môžu byť však použité tiež na zmiernenie príznakov drobných infekcií, kožných ochorení či pri kašli. Prípravok je vhodný aj pre zvieratá, ktoré trpia atopickou dermatitídou (ekzémom) či zápalom močového mechúra.

Kompletné informácie o produkte Dorwest cesnak a senovka nájdete TU

POZNÁMKA - moja osobná skúsenosť (správca eshopu) s použitím u yorkšírky s inkontinenciou bola priam zázračná. Zeleninové tablety spolu so senovkou a cesnakom spôsobili, že fenka už nemá problémy s nechceným ,,pocikávaním´´. Stačilo využívať jedno balenie (oba produkty, užívané naraz). Účinok trvá doteraz, hoci prešli uz takmer tri roky.

Dorwest zeleninové tablety s výťažkami z vybraných čerstvých zelených rastlín a ich semien majú prírodné protizápalové, protialergické, antibakteriálne účinky a tiež analgetické (bolesť tlmiace) vlastnosti.

Užívajú sa najmä pre zmiernenie príznakov artritídy, ďalej pri kožných a obličkových ochoreniach a ako diuretikum na podporu normálneho vylučovania moču. U zvierat trpiacich artritídou zmierňujú bolesť a zlepšujú pohyblivosť zvieraťa. Tablety tiež môžu znižovať rôzne podráždenia pokožky.

Zeleninové tablety napomáhajú udržiavať normálny prietok moču a rovnováhu pH, čo môže byť užitočné v prípade zápalu močového mechúra, inkontinencie vyskytujúcej sa po sterilizácii (kastrácii) či po inej operácii alebo pre starších psov.

Kompletné informácie o produkte Dorwest zeleninové tablety nájdete TU

V balení každého z produktov v tejto kombo ponuke nájdete 100 tabletiek, spolu 2 produkty po 100 tbl.

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.