Panel používateľa

cdVet VeaVet Lebermoos - sprej proti roztočom a plesniam

cdVet VeaVet Lebermoos - sprej proti roztočom a plesniam

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Novinka

Posilnenie imunity pokožky pomocou ošetrujúcich a éterických olejov, prirodzená ochrana pred plesňami a roztočmi.

Varianty produktov

  • 10,99 €

  • 13,99 €

  • 15,99 €

10,99 €

Ten, kto zažil a riešil kožné problémy vie, že to nie je žiadna sranda. Práve naopak. Nekončiace kúpele, olejčeky, podpora a regenerácia zvnútra a takto stále dokola. Veľakrát s podporou kortikoidov, ktoré pomáhajú, ale na druhej strane aj škodia a to na dlhú dobu...Teraz sa už trápiť nemusíte, existuje aj prírodné a účinné riešenie - sprej proti plesniam a roztočom v koži, VeaVet Lebermoos.

Sprej Lebermoos, to je podpora prirodzenej regenerácie kože a srsti z prírodných ošetrujúcich olejov a éterických olejov s antimikrobiálnym účinkom z pečeňovky (marchantiophyta) a skalnej ruže (cystus). Obsiahnuté látky optimalizujú hodnotu pH a chránia pokožku pred škodlivými mikroorganizmami, znižujú svrbenie a tiež jej začervenanie. Príjemne voňajúci Sprej proti plesniam a roztočom je terapeuticky úspešný ošetrujúci produkt pre psov a mačky od výrobcu, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu.

  • Antimikrobiálne éterické oleje z pečeňovky a skalnej ruže.
  • Účinne upokojuje pokožku, znižuje jej svrbenie a začervenanie.
  • 100% prírodné bioaktívnych sprej = TOP kvalita pre zdravie.
  • Regeneruje pokožku, optimalizuje pH a chráni pred plesňami.

Ako to, že sprej aj bez pomoci chémie funguje?

Princípom funkčnosti spreja proti plesniam a roztočom je doplnenie chýbajúcich bioaktívnych látok, čo je spolu s preťažením organizmu hlavnou príčinou (všetkých) chorôb. Výsledkom je odkyslenie, ktoré odoberá živnú pôdu plesniam, vírusom a zlým baktériám. Tým je dosiahnutá harmonizácia kožnej mikroflóry = zlepšenie kondície pokožky a následné zmiernenie až odoznenie kožného problému.

Zloženie BEZ chémie:
Sprej proti plesniam a roztočom obsahuje tieto čisto prírodné zložky 100% kvality - Energeticky harmonizovaná voda / Pečeňovka (marchantiophyta) / Skalná ruža (cystus) / Saturejka / Emulgátor / Bio olej z čiernej rasce / Nechtík / Levanduľa.

Sprej proti plesniam a roztočom je prírodným zložením zameraný na starostlivosť o zdravie pokožky. Preto neobsahuje ŽIADNE UMELÉ LÁTKY - žiadne syntetické vitamíny, žiadne umelé minerály ani lacné plnivá. Vďaka absencii chémie a toxických látok je sprej osvedčenou pomocou tiež pre alergikov, pre jedincov s oslabenou imunitou, pre nastávajúce či dojčiace matky, šteňatá alebo mačiatka.

Vedľajšie účinky: ŽIADNE

Neobsahuje antibiotiká, analgetiká ani kortikoidy (potláčanie imunity).

Použitie:

Pre aktiváciu životnej energie sprej pred použitím 4 až 6 krát silne pretrepeme. Po nástreku spreja pokožku premasírujeme. Tým docielime lepšie prekrvenie s výhodou zrýchlenia látkovej výmeny (príjem živín & odvod odpadov) + intenzívnejšie zapracovanie účinných látok. Dlhšie masírovanie je osvedčená terapeutická technika, ktorá prináša LEPŠIE VÝSLEDKY.

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.