Panel používateľa

cdVet Fit BARF záhradný mix

cdVet Fit BARF záhradný mix

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Fit BARF záhradný mix je zdravá príloha k mäsu, alternatíva k čerstvej zelenine, bez obilnín, zaisťuje pestrosť a vyváženosť dennej kŕmnej dávky.

Varianty produktov

  • 12,99 €

  • 19,99 €

  • 57,99 €

12,99 €

Zelenina hrá nezastupiteľnú rolu vo výžive psov. Je však pravda, že čerstvú zeleninu ponúkne svojmu psovi len málo majiteľov, a niektoré psy tiež nemajú zeleninu veľmi v láske. Kvalitná zelenina je však zdrojom prírodných vitamínov, minerálov a balastných látok, dôležitých pre očistu čriev a preto je zelenina v strave psa tak dôležitá.

S cdVet Fit BARF záhradný mix máte vyhraté - príloha nahrádza množstvo čerstvej zeleniny pri kŕmení stravou surovou, hotovou, alebo varenou. Jednoduchá príprava z hľadiska skladovania a zháňania zeleniny čerstvej z tohto produktu robí nenahraditeľného pomocníka. Navyše váš pes ani nezistí, že zjedol svoju dennú dávku zeleniny:)

  • 100% prírodné suroviny plné enzýmov, vitamínov a minerálov
  • Šetrne sušené do 40 ° C
  • Šetrná príprava pre zachovanie flavonoidov a balastných látok
  • Základ pre zdravé BARFovanie, nahrádza čerstvú zeleninu

Prírodné zloženie BEZ umelých vitamínov
Tráva, strukoviny, bylinky, mrkva, jablko, amarant, brokolica, ľanové semienko, paštrnák, tekvica, obilné klíčky (sladový kvet), cuketa, kôra z jilmu, ríbezle, arónia, zeler

Analytické zložky: proteín 13,4%, vláknina 16,4%, oleje a tuky 5%, popol 6,2%.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality, preto doplnok stravy Fit-BARF Záhradná mix disponuje vysokou životnou energiou(bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup skrz bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Doplnkové krmivo "Fit-BARF Záhradný mix" obsahuje výhradne prírodné suroviny najvyššej kvality. Neobsahuje žiadne syntetické látky, žiadne umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných doplnkov výživy uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg) "alebo ako" Doplnkové látky "

Doporučené dávkovanie
Malí psi ............................... 1 odmerka

Strední psi ........................... 2 odmerky

Veľké psy ............................... 3 odmerky

Pridávame 1 až 2krát týždenne ku krmivu namiesto obvyklého množstva ovocia. Jedna zarovnaná odmerka (alebo jedna čajová lyžička) zodpovedá hmotnosti cca 4,5 g.

 

Zaradenie podľa legislatívy: doplnkové krmivo pre psy a mačky.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.