Panel používateľa

Odolná lopta so šnúrkou ChuckIt! Ultra Tug

Odolná lopta so šnúrkou ChuckIt! Ultra Tug

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Novinka

Odolná lopta so šnúrkou ChuckIt! Ultra Tug ako stvorená na hádzanie a aportovanie.

Varianty produktov

  • 9,19 €

  • 11,69 €

9,19 €

Poznáte to - psovi hodíte loptičku, ten ju hľadá, nájde, trošku pováľa, požužle a potom sa celý nadšený vráti k vám. Vy ste nadšení už menej :) Oslintaná loptička v rukách, veru, nič moc.

S odolnou loptou ChuckIt! Ultra Tug už žiadne chytanie uslintaných loptičiek, utieranie si prstov do nohavíc - táto inteligentná lopta má šnúrku z dvojvrstvového nylonu, za ktorú ju môžete chytiť, hodiť ešte ďalej ako ste zvyknutí, hrať sa so psom na ,,preťahovanú´´ a najmä - máte čisté ruky! Perfektný odraz tejto lopty určite poteší vášho prenasledovateľa loptičiek :)

Lopta ChuckIt! Ultra Tug je vyrobená z prírodného kaučuku, s extra hrubým gumovým jadrom, ľahko sa čistí a je kompatibilná s CHUCKIT! hádzačmi. Jej žiarivú oranžovú farbu neprehliadnete ani vy, ani vás pes aj vo vysokej tráve alebo v neprehľadnom teréne.

Veľkosť (priemer) lopty S: 5,1 cm

Veľkosť (priemer) lopty M: 6,4 cm

ChuckIt! Ultra Tug

Upozornenie:

Iba na hranie pod dohľadom. Svojho psa poznáte najlepšie vy a preto vyberte vhodnú veľkosť a typ hračky, aby ste predišli zaduseniu alebo inému ublíženiu. Pravidelne kontrolujte hračku - ak je poškodená alebo ak sa jej časti oddelia, hračku a jej časti psovi zoberte, inak by mohlo dôjsť k zraneniu. Nie je to detská hračka.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.