Panel používateľa

cdVet Humino Mineral

cdVet Humino Mineral

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Doplňte výživu svojho psa o vitamíny a minerály z rias, kvasníc, slnečnice a rašeliny bezpečne a zdravo s cdVet Humino Mineral.

Varianty produktov

  • 12,99 €

  • 17,99 €

  • 28,99 €

12,99 €

Výrobca: cdVet

V dnešnom prechemizovanom a pretechnizovanom svete majú problémy so zdravím nielen ľudia, ale aj ich štvornohí priatelia. Občas je preto vhodné pridať svojmu psovi do bežného krmiva cenné minerály a stopové prvky + ďalšie hodnotné vitamíny. S cdVet Humino mineral ,,zabijete´´ hneď 3muchy jednou ranou:

doplníte nielen vápnik, horčík a vitamíny skupiny B, ale zároveň podporíte zdravé kĺby, šľachy a kosti a v konečnom dôsledku aj dobré trávenie, krásnu srsť, zuby a kožu.

100% prírodný doplnok výživy Humino Mineral z morských z rias, kvasníc, slnečnice a rašeliny doplňuje chýbajúce minerálne látky, stopové prvky a vitamíny. Tým vyrovnáva deficity spôsobené intenzívnym poľnohospodárstvom a nekompletnou výživou. Minerály, ktoré si organizmus nevie vyrobiť, podporujú rast, látkovú výmenu a regulačné procesy pre pevné kosti a kĺby, zdravé zuby, kožu a srsť, preto je doplňovanie minerálov pre zdravie vášho psa nevyhnutné.

cdVet Humino Mineral:

  • Aktivuje regulačné procesy pre telesné i duševné zdravie.
  • Rašelina vyväzuje pesticídy a toxíny z baktérií a plesní.
  • Optimálne zaopatruje organizmus vápnikom, horčíkom a B-vitamínmi.

100% prírodné rastlinné zložky nezaťažujú metabolizmus.

Následky nedostatku minerálnych látok - oslabená imunita, predčasné starnutie, nadmerná tvorba lupín, ťažkosti s kosťami a kĺbami, matná alebo lámavá srsť, požieranie trávy, špiny či exkrementov, vypadávanie srsti alebo nadmerné pĺznutie, reprodukčné problémy a vývojové chyby šteniat, nevyrovnanosť, nepokoj, zlá koncentrácia, alergie, problémy s metabolizmom, stres a podobne

Prírodné zloženie = BEZ umelých vitamínov
Zvápenatelé morské koraly (Maerl), pivovarské kvasnice, sladový kvet (obilné klíčky), bio slnečnicové semienka, Morské riasy (kelp), extrakt z jadier hroznového vína, rašelina 5,5%, klinoptilolit.

Analytické zložky 

Vápnik 15,4% / Fosfor 0,26% / Sodík 0,26% / Horčík 1,04% / Popol nerozustný v HCl 6%.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality, preto doplnok stravy Humino Mineral disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Zaradenie podľa legislatívy: minerálne krmivo pre psov a mačky.

Vápnik z vodných rias a hnedej morskej riasy - Zvápenatelé morské riasy (maerl) sú zdrojom vápnika a spolu s hnedými chaluhami dodávajú organizmu široké spektrum stopových prvkov a minerálnych látok: biotín, kalcium, mangán, jód, molybdén, zinok, meď, selén, algináty a iné.

Pivovarské kvasnice - Optimálne zaopatruje organizmus B-vitamíny (B1, B2, B5, B6, H, K, PP) a biotínom (vitamín H), ktoré významne podporujú dobré trávenie a dodávajú mnoho ďalších stopových prvkov.

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Minerálne krmivo "Humino Mineral" obsahuje výhradne prírodné suroviny najvyššej kvality. Neobsahuje žiadne syntetické látky, žiadne umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných doplnkov výživy uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg)" alebo ako "Doplnkové látky".

Dávkovanie

V rámci prevencie zdravia pridávame Humino Mineral do krmiva denne. Keď s jeho podávaním začíname (najmä pri chorobe), tak pre vyrovnanie deficitu prvé 2 až 3 týždne navýšime dávku o 100 až 200%. K zaopatreniu organizmu zaťaženého kŕmením tepelne spracovaným krmivom (extrudované granule, konzervy, kapsičky) podávame trvale dávku väčšiu o 50 až 70%.

Veľkosť balenia ► 1) 150 g • 500 g                    2) 1000 g
Mačka                              2 odmerky                 0,3 odmerky
Pes do 10 kg                    2,5 odmerky               0,5 odmerky
Pes 10 až 30 kg               2,5 až 7,5 odmerky      0,5 až 1,5 odmerky
Pes nad 30 až 90 kg        7,5 až 22,5 odmeriek    1,5 až 4,5 odmerky


Zarovnaná odmerka, ktorá je súčasťou balenia obsahuje: 1) cca 1,4 g       2) cca 7,4 g
Na 10 kg hmotnosti psa je dávkovanie cca 3,5 g.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.