Panel používateľa

Dromy Digestive BARF, 300 g

Dromy Digestive BARF, 300 g

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Novinka

Lahodné doplnkové bylinné krmivo pre lepšie trávenie a ako doplnok BARF.

9,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dromy

Barfujete? Potom viete, že k mäsu je potrebné pridávať aj ovocie, zeleninu a bylinky - ak nie čerstvé, potom aspoň sušené. Dromy Digestive BARF je vynikajúcim doplnkom, ktorý podporuje zdravé trávenie psíkov, kŕmených spôsobom BARF, a tiež psíkov, ktorí sú krmení hotovou stravou a trávenie potrebujú podporiť z dôvodu nedostatočných prírodných vitamínov v potrave. Bylinky obdiahnuté v tomto produkte takisto pomáhajú pri nechutenstve, často spôsobenom práve zlým trávením - ak je psovi po každom súste zle, jednoducho prestane jesť.

Dromy Digestive BARF má ideálne vyvážený pomer bylín, zeleniny a semien pre podporu tvorby žalúdočných štiav, vylučovanie žlče, vylučovací systém obličiek, transportný systém a detoxikačnú schopnosť pečene, pre obmedzenie plynatosti a nechutenstve. Obsiahnuté bylinky sa výrazne podieľajú na ochrane a regenerácii tráviaceho traktu pred črevnými infekciami a intoxikáciami.

Zloženie:
mrkva koreň, petržlen koreň, žihľava list, púpava koreň, zeler, lucerna, breza list, rumanček kvet, púpava list, baza čierna plod, malina list, medovka list, ľanové semienko, fenikel plod, kôpor list, chmeľové šištice

Dávkovanie pre psa o hmotnosti 15 - 20 kg:
Jedna polievková lyžica = ± 10 g

pre menšie alebo väčšie psy, ako je daný rozsah prosím vydeľte/vynásobte úmerne hmotnosti psa. Odporúčame 2,5 g na každých 5 kg psa.

Upozornenie:
Doplnkové krmivo nenahradzuje liečbu veterinárneho lekára.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.