Panel používateľa

Autodeka s bokmi Kleinmetall Allside

Autodeka s bokmi Kleinmetall Allside

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Deliteľná autodeka s bokmi pre psa od Kleinmetall pre ochranu zadných sedačiek a dverí auta.

56,99 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.6.2021

Výrobca: kleinmetall

Deliteľná autodeka Kleinmetall Allside pre ochranu zadnej sedačky pri preprave psa z polyesterovej silnej, nekĺzavej a pevnej tkaniny s vodonepriepustným záterom na rube. Bočnice na zips (možno ich odopnúť) tvoria vaňu a tým chránia tiež vnútorné čalúnenie zadných dverí. Pozdĺžny zips umožňuje pozdĺžne rozopnutie deky pre alternatívna možnosť spoločného cestovania človeka vedľa psa na zadnej sedačke auta.

Deka Allside má tiež ešte zips naprieč za operadlom, ktorý umožňuje odklopenie a posunutie pravej prednej sedačky bez odpojenia deky od opierky a tým rýchle a pohodlné nastupovanie psa cez predné dvere u trojdverových áut. Bočnice sa proti priehybu smerom k psíkovi pripevňujú všitými popruhmi s rýchlospojkami k stropným madlám určeným pre pridržiavanie vzadu cestujúcich osôb.

Kleinmetall AllSideKleinmetall AllSideKleinmetall AllSide

Dva páry nastaviteľných nylonových popruhov s rýchlospojkami (2 vpredu a 2 vzadu) umožňujú rýchle nasadenie deky a jej pevné spojenie s opierkami hláv predných i zadných sedačiek. Cez dva prestrihy pre západky autopásov uzatvárateľné suchým zipsom môžeme psa pripútať jeho bezpečnostným pásom. Proti ohýbaniu rohov (oslie uši) má deka horizontálne vpredu aj vzadu všité plastové výstuhy.

Šírka: 140 cm • Dĺžka: 146 cm • Výška bočníc: 50 cm • Pranie: pri 40 ° C

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.