Panel používateľa

cdVet olej z pšeničných klíčkov s vitamínom E

cdVet olej z pšeničných klíčkov s vitamínom E

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Lesklá srsť, podpora prekrvenia, látkovej výmeny a prírodný vitamín E - to je olej z pšeničných klíčkov, poklad vo vašej lekárničke.

Varianty produktov

  • 13,99 €

  • 25,99 €

13,99 €

Výrobca: cdVet

cdVet Olej z pšeničných klíčkov (Singulares Weizenkeimöl) je rastlinný olej lisovaný za studena, ktorý pri pravidelnom užívaní výživovo podporuje prekrvenie, čo pôsobí priaznivo na celkovú látkovú výmenu. Tým sa zlepšuje kvalita pokožky, lesk srsti a celkový pocit pohody.

cdVet Olej z pšeničných klíčkov je jedným z najbohatších na prírodný vitamín E. Olej je lisovaný šetrne podľa DAB - Deutsches Artznei Buch (nemecký liekopis), čo garantuje zachovanie hodnôt obsiahnutých prírodných látok.

Klíčky sú z celého pšeničného zrna tá nutrične najhodnotnejšie časť: okrem sacharidov, tukov, bielkovín a vlákniny obsahuje napr. prvky ako je železo, vápnik, vitamín C, enzýmy. 10% z neho potom tvorí olej, bohatý na esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a vyššie spomínaný vitamín E.

Zloženie
100% za studena lisovaný olej z pšeničných klíčkov.

Pridané látky: ŽIADNE
cdVet olej z pšeničných klíčkov neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Jedná sa o čistý olej lisovaný za studena podľa DAB (preto bez karcinogénov).

Odporúčané denné dávkovanie

Na 5 kg telesnej hmotnosti denne 1 kvapka. Pri poškodenej, suchej a lámavej srsti denne 2 kvapky na 5 kg telesnej hmotnosti.

Skladovanie

Po otvorení uchovávame olej dobre uzavretý v chlade a tme (najlepšie v chladničke)!

Zaradenie podľa legislatívy: Kŕmna surovina

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.