Panel používateľa

cdVet Arganový olej na revitalizáciu kože

cdVet Arganový olej na revitalizáciu kože

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

cdVet Bio argánový olej podporuje hojenie a revitalizáciu kože.

Varianty produktov

  • 12,99 €

  • 22,99 €

12,99 €

Vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín (až 80%) a antioxidantov predurčuje tento olej na jeden z olejov, nazývaných ,,nanezaplatenie´´. Podporuje hojenie a následnú revitalizáciu kože pri kožných problémoch, alergiách.

cdVet Bio Arganový olej (Bio-Arganöl) je rastlinný olej z prvého lisovania za studena (panenský olej) 100% zo zberu vo voľnej prírode. Má vysoký podiel antioxidantov, teda zložiek chrániacich bunky: predovšetkým prírodných tokoferolov (vit. E), ale aj nenasýtených mastných kyselín a fytosterolov. Veľké množstvo fytoaktivních substancií v tomto oleji revitalizuje kožu a podporuje jej regeneráciu.

Marocké tekuté zlato - aj takto je nazývaný argánový olej. Obyvatelia Maroka užívajú už veľmi dlho arganový olej pri kožných ochoreniach (napríklad neurodermis, svrab, lupienka, psoriáza a iné), ale i napr. pri reume. Nielenže je olej zdravý, ale aj chutný.

cdVet Bio-Arganový olej je lisovaný šetrne podľa DAB - Deutsches Artznei Buch (Nemecký liekopis) čo garantuje zachovanie hodnôt obsiahnutých látok a prírodných vitamínov. Surovina na výrobu oleja pochádza z ekologického poľnohospodárstva (DE-ÖKO-001, poľnohospodárstvo mimo EÚ).

Zloženie
100% bio arganový olej získaný prvým lisovaním za studena. 100% zo zberu vo voľnej prírode. Nemecká kontrolnej organizácie DE-ÖKO-001, poľnohospodárstvo mimo EÚ.

Pridané látky: ŽIADNE
cdVet Bio Arganový olej neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Jedná sa o čistý olej lisovaný za studena podľa DAB (preto bez karcinogénov).

Odporúčané dávkovanie
Psy / mačky: denne 2-6 kvapiek podľa hmotnosti. 

Skladovanie
Po otvorení uchovávame olej v chlade a tme (najlepšie v chladničke)!

Zaradenie podľa legislatívy: Kŕmna surovina pre psov, mačky a zvieratá v záujmových chovoch

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.