Panel používateľa

cdVet Fit- BARF mleté vaječné škrupiny

cdVet Fit- BARF  mleté vaječné škrupiny

Hodnotenie produktu: 4.43/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

Chcete podporiť rast psíka alebo len doplniť toľko potrebný vápnik v jeho jedálničku? Potom sú mleté vaječné škrupiny ideálny produkt pre vás.

Varianty produktov

  • 11,99 €

  • 19,99 €

11,99 €

cdVet Fit- BARF mleté vaječné škrupiny je perfektná náhrada kostí, ak ich z akéhokoľvek dôvodu váš psík nemôže alebo nechce prijímať. Je to po kostiach najlepší zdroj vápnika pre vášho psa.

cdVet Fit- BARF Vaječné škrupiny (Fit- BARF Eierschalenpulver) sú prirodzený, dobre vstrebateľný zdroj vápnika (perfektná náhrada surových kostí). Zaopatrenie vápnikom hrá vo výžive psov a mačiek dôležitú úlohu - môžeme ho dosiahnuť kŕmením dostatočného množstva surových mäsitých kostí, alebo mletými škrupiniek z vajec.

Nie každý pes však chce alebo môže žrať kosti a u mačiek tiež nie je kŕmenie surovými kosťami alebo skrmovanie celých zvierat (myši, kuriatka) vždy bezproblémové (aj keď žiaduce z hľadiska prirodzeného kŕmenia). Vaječné škrupiny sú dobrým zdrojom vápnika živočíšneho pôvodu, ktorý efektívne nahrádza surové kosti pri kŕmení surovou stravou BARF.

Vaječné škrupiny pre psov

Produkt od cdVet Fit- BARF mleté vaječné škrupiny pridáte do stravy vášmu zvieratku veľmi jednoducho - jemne namleté škrupiny z vajec sa ľahko obaľujú na surové mäso alebo ich ľahko zapracujeme do mäsa mletého (prípadne konzervy).

Pre kompletné základné zaopatrenie ďalších potrebných minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v strave psa je vhodné do kŕmnej dávky pridávať tiež doplnok výživy cdVetFit-Barf Mineral.

Zloženie
100% škrupiny z vajec (jemne namleté pre ľahkú stráviteľnosť).

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Analytické zložky
Hrubý popol 95,9% • vápnik 37,1%.

Odporúčané dávkovanie:
Denná potreba vápnika je zhruba 50-90 mg na jeden kilogram telesnej váhy (pre predstavu 5 kg pes potrebuje 250 - 450 mg za deň, 10 kg pes 2x toľko, teda 500 - 900 mg denne)


1 gram cdVet Fit-Barf Vaječných škrupín obsahuje cca 370 mg vápnika, teda 1 gram priemerne postačuje pre 5 kg psa na jeden deň.

Potrebujete väčšie balenie? 1000 g balenie má až trojnásobok obsahu za menej ako dvojnásobok ceny. 

Gravidné a laktujúce fenky/ mačky, rovnako ako šteňatá / mačiatka v raste (po odstavení) potrebujú až 180 mg na jeden kilogram telesnej váhy.

1 zarovnaná odmerka zodpovedá hmotnosti cca 2 g.

1 zarovnaná čajová lyžička zodpovedá hmotnosti cca 5,2 g.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.