Panel používateľa

Canvit BARF Extrudo ALFALFA, doplnkové krmivo k BARF, 2 kg

Canvit BARF Extrudo ALFALFA, doplnkové krmivo k BARF, 2 kg

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Canvit BARF extrudát ALFALFA je extrudované doplnkové krmivo bez mäsa, pre psov všetkých plemien kŕmených BARF stravou vo forme extrudovaných sušienok.

17,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Canvit

Extrudovaná príloha k BARF strave obsahuje vysoko stráviteľnú lucernu (Alfalfa), sušené jablká a hrášok, ako prírodný zdroj vlákniny. Lucerna je vhodná aj pre zlepšenie trávenia a pomáha pri prekyslení žalúdka. Navyše obsahuje pivovarské kvasnice, prírodný zdroj vitamínov skupiny B, kokosový a ľanový olej a zmes bylín (púpava, žihľava a pestrec mariánsky).

Zloženie: lucerna, sušené jablká, žltý hrach hrášok, pivovarské kvasnice, kokosový olej, sušená púpava (2,5%), sušená žihľava (2%), ľanový olej (2%), pestrec mariánsky (0,5%), Mojave yucca (0,1%).

Analytické zložky: dusíkaté látky 15%, vláknina 14%, obsah tuku 8%, popol 7%, vlhkosť 10%, vápnik 0,8%, fosfor 0,5%. Obsahuje antioxidanty schválené EÚ extrakt tokoferolu z rastlinného oleja (1b306), askorbyl palmitát (1b304) a rozmarínový extrakt.

 

Kŕmny návod: Podávajte v dávke uvedenej v tabuľke s ohľadom na aktivitu a kondíciu psa. Prílohu ku krmivu môžete zaliať teplou vodou či vývarom alebo podávajte zamiešané do krmiva. Zaistite prístup k pitnej vode. Dávkovanie je uvedené v kŕmnej tabuľke.

Kŕmna tabuľka                               Denná dávka:
Malé plemená a mačky (1-10 kg)     5 - 7 g
Stredné plemená (10-25 kg)           7 - 15 g
Veľké plemená (nad 25 kg)             15 - 20 g

Dávka pre 10 kg psa: 5-7 g = ½ - 1 polievková lyžica denne

Balenie: 2 kg pre psa do 10 kg vydrží po dobu 6 mesiacov

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.