Panel používateľa

cdVet VeaVet Zacelovač rán s mumiom

cdVet VeaVet Zacelovač rán s mumiom

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

cdVet zaceľovač rán rýchlo zaceľuje rany, pomáha hojiť; s prírodnými minerálmi a éterickými olejmi.

Varianty produktov

  • 12,99 €

  • 15,99 €

  • 23,99 €

12,99 €

cdVet VeaVet Zacelovač rán s mumiom (Wund-Ex Spray) je prírodný prípravok s komplexom minerálov, éterických olejov, s mandľovým olejom a s múmiom, ktorý doslova zázračne rýchlo zaceľuje rany všetkého druhu (rezné rany, kúsance, odreniny a pod.) .

Mimoriadne intenzívne pomáha pri zápaloch alebo infekciách ako napríklad zle sa hojace (hnisajúce) rany alebo rozškriabané ekzémy pri kožných problémoch.

100% prírodný, šetrný - zacelovač rán WundEx Spray je vyrobený z čisto prírodných zložiek, bez pridaných chemických látok, a je spravidla veľmi dobre znášaný.

Mumio - veľkú zásluhu na hojivých a liečivých schopnostiach má prírodný skalný balzam Mumio, ktorý vyviera v jaskyniach ťažko dostupných hôr v strednej Ázii a skladá sa z mnohých rozličných a pre organizmus veľmi potrebných substancií (oxidy kovov, aminokyseliny, mastné kyseliny, stopové prvky a ďalšie biologicky aktívne látky), ktoré urýchľujú hojenie rán. Zacelovač rán cdVet Wund-Ex Spray právom patrí do každej domácej lekárničky.

Zloženie
Voda, komplex minerálnych látok, glycerín, catatinex komplex, komplex éterických olejov, mandľový olej, rakytníkový olej, mumio

Syntetické pridané látky: ŽIADNE
Prípravok cdVet VeaVet Zacelovač rán s mumiom (VeaVet WundEx Spray) neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zmiešaním zhotovený iba z čisto prírodných komponentov. Preto nedráždi, nezaťažuje organizmus, nespôsobuje rezistencie a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Použitie
Sklenenú fľaštičku pred použitím dôkladne pretrepeme. cdVet Wund-Ex Spray nastriekame na rany alebo inak postihnuté miesta na pokožke proti smeru rastu srsti (nestriekame do očí ani do nosa). Pokožku prípadne s citom jemne premasírujeme a účinné látky prípravku necháme pôsobiť (neutierame, ani neoplachuje).

Skladujeme v chlade a tme. Pred použitím pretrepať.

Zabráňte kontaktu s očami!

Zaradenie podľa legislatívy: Veterinárny prípravok - Varia. Číslo schválenia ÚSKVBL 084-13 / C.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.