Panel používateľa

cdVet Fit-BARF Micro Mineral, 150 g

cdVet Fit-BARF Micro Mineral, 150 g

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Doplňte výživu svojho psa o cenné minerály, stopové prvky a prírodné vitamíny bezpečne a zdravo s cdVet Micro Mineral.

13,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

V dnešnom prechemizovanom a pretechnizovanom svete majú problémy so zdravím nielen ľudia, ale aj ich štvornohí priatelia. Občas je preto vhodné pridať svojmu psovi do bežného krmiva cenné minerály a stopové prvky + ďalšie hodnotné vitamíny. S cdVet Fit-BARF micro mineral ,,zabijete´´ hneď 3muchy jednou ranou:

doplníte nielen vápnik, horčík a vitamíny skupiny B, ale zároveň podporíte zdravé kĺby, šľachy, kožu a srsť, a v konečnom dôsledku aj dobré trávenie.

100% prírodné rastlinné zložky nezaťažujú metabolizmus.

Následky nedostatku minerálnych látok - oslabená imunita, predčasné starnutie, nadmerná tvorba lupín, ťažkosti s kosťami a kĺbami, matná alebo lámavá srsť, požieranie trávy, špiny či exkrementov, vypadávanie srsti alebo nadmerné pĺznutie, reprodukčné problémy a vývojové chyby šteniat, nevyrovnanosť, nepokoj, zlá koncentrácia, alergie, problémy s metabolizmom, stres a podobne

Prírodné zloženie = BEZ umelých vitamínov
Vápenaté morské koraly (maerl), pivovarské kvasnice, sladový kvet (obilné klíčky), morská riasa kelp (Ascophyllum nodosum), extrakt z jadier hroznového vína.

Analytické zložky 

Vápnik 18,3%, horčík 1,25%, draslík 0,65%, fosfor <0,25%, sodík 0,65%, popol 4,0%.

Zaradenie podľa legislatívy: minerálne krmivo pre psov a mačky.

Vápnik z vodných rias a hnedej morskej riasy - Zvápenatelé morské riasy (maerl) sú zdrojom vápnika a spolu s hnedými chaluhami dodávajú organizmu široké spektrum stopových prvkov a minerálnych látok: biotín, kalcium, mangán, jód, molybdén, zinok, meď, selén, algináty a iné.

Pivovarské kvasnice - Optimálne zaopatruje organizmus B-vitamíny (B1, B2, B5, B6, H, K, PP) a biotínom (vitamín H), ktoré významne podporujú dobré trávenie a dodávajú mnoho ďalších stopových prvkov.

Pridané umelé látky: ŽIADNE
Minerálne krmivo "Micro Mineral" obsahuje výhradne prírodné suroviny najvyššej kvality. Neobsahuje žiadne syntetické látky, žiadne umelé vitamíny, syntetické minerály, lacné plnivá, chemické konzervanty ani iné éčka. Tieto zaťažujúce látky sú u bežných doplnkov výživy uvádzané ako "Vitamíny a stopové prvky (na kg)" alebo ako "Doplnkové látky".

Dávkovanie
Bežné dávkovanie - Pri pravidelnom podávaní pridávame do krmiva 1,5 odmerky Micro Mineral na 10 kilogramov telesnej hmotnosti psa. Zarovnaná odmerka, ktorá je vnútri dózy sú cca 2 gramy. Odporúčaná dávka pre bežne veľké mačky je zhruba 1 odmerka.

Dávkovanie pri chorobe - Ak začíname podávať Micro Mineral pri riešení zdravotného problému, tak pre rýchle vyrovnanie deficitu podávame v prvých 2 až 3 týždňoch vo vyššom dávkovaní (2 až 3krát viac).

Do misky vedľa krmiva
Skúsení chovatelia dávajú Micro Mineral v nekovové miske vedľa krmiva a pes (mačka) sa sám obsluhuje. Naučíme Ak svojho psa alebo mačku na tento spôsob samoobsluhy, potom si naše zviera zoberie len množstvo, ktoré skutočne potrebuje. Navyše tak ušetríme manipulačný čas s dávkovaním a pridávaním do krmiva. Samoobslužným podávaním navyše často zefektívnime spotrebu Micro Mineral.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.