Panel používateľa

cdVet Balzam na kožu a labky, 75 ml

cdVet Balzam na kožu a labky, 75 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

cdVet Balzam na kožu a labky (Haut & Pfotenbalsam) je prírodná, rokmi osvedčená univerzálna domáca mastička pre starostlivosť o pokožku a labky s včelím voskom, s čajovníkovým, jojobovým a levanduľovým olejom.

21,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

Postarajte sa o labky svojho psa rovnako dobre, ako sa staráte o jeho uši či oči. Labky si zaslúžia rovnakú pozornosť - veď nesú celú váhu psíka.

cdVet Balzam na kožu a labky (Haut & Pfotenbalsam) je prírodná, rokmi osvedčená univerzálna domáca mastička pre starostlivosť o pokožku a labky s včelím voskom, s čajovníkovým, jojobovým a levanduľovým olejom.

Ošetruje otlaky, preležaniny, suchú a zrohovatenú, šupinovitú alebo popraskanú pokožku, stará aj o citlivú pokožku a drobné kožné problémy (pupienky, vyrážky a pod.).

- Balzam sa osvedčil aj na ďalšie ošetrenie a ochranu pokožky hojacich sa rán, ktoré chráni pred vplyvmi okolitého prostredia (vrátane parazitov) a podporuje ich regeneráciu vedúcu k rýchlejšiemu hojeniu.

cdVet Balzam na kožu a labky patrí vďaka svojej všestrannej starostlivosti o pokožku do základnej výbavy domácej lekárničky.

Zloženie

Bio Kokosový olej, bio slnečnicový olej, jojobový olej, včelí vosk (cera alba), bio pupalkový olej, čajovníkový olej, levanduľový olej

Umelé pridané látky: ŽIADNE
Poznámka: cdVet Balzam na kožu a labky neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacná plniva. Zložený je z čisto prírodných látok, preto nezaťažuje organizmus.

Doporučená aplikácia
Na rany alebo inak postihnuté miesta nanesieme balzam 2-3 krát denne, alebo viackrát podľa potreby.

Pre ochranu labiek nanášame pred prechádzkou alebo podľa potreby. Balzam na labkách vytvára ochranný film. Po prechádzke (napr. kvôli záťaži z horúceho asfaltu, piesku, posypovej soli ..) možno po umytí naniesť napr. CdVet Starostlivosť o labky VeaVet, ktorá sa rýchlo vstrebe a je vhodnou doplňujúcou starostlivosťou o namáhané labky.

Skladovanie: Prírodný cdVet Balzam na kožu a labky uchovávame v chlade a v tme (najlepšie v chladničke).

Vďaka obsahu TeaTree neodporúčame používať produkt pre mačky.

Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie: 

Obsahuje Pin-2 (3) -en, p-Mentha-1,4 (8) -dien, Linalool a 1,8-Cineol. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.