Panel používateľa

cdVet Kĺbna výživa z mušle a bylín ArthroGreen Junior, 50 g - 100 kapslí

cdVet Kĺbna výživa z mušle a bylín ArthroGreen Junior, 50 g - 100 kapslí

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Pôvodná receptúra ArthroGreen - výživa kĺbov, svalov a šliach s novozélandskou mušlou a harpagom (čertov pazúr) pre šteniatka a mladé psy.

49,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

cdVet Kĺbová výživa z mušle a bylín AthroGreen Junior je čisto prírodný doplnok výživy z novozélandskej zelenej mušle (30%, mrazom sušená, neodtučnená), z cdVet bylín a ďalších látok, ktorý výživovo podporuje tvorbu a regeneráciu tkanív pohybového aparátu.

Výživa kĺbov - Perna canaliculus (novozélandská mušla) prispieva jedinečnou kombináciou obsiahnutých látok k ochrane, výžive a regenerácii kĺbovej chrupavky a významne sa podieľa na tvorbe kĺbového mazu. Obsahuje mi. glykosaminoglykány a omega-3 NMK. Spirulina doplňuje ľahko stráviteľné bielkoviny, vitamíny, stopové prvky, minerálne látky a aminokyseliny. Špecifické účinky ginkga môžu mať pozitívny vplyv na prekrvenie a na mozog, resp. schopnosť sa učiť.

Vhodný pre mladé psy - starostlivo vybrané liečivé byliny v tejto novej receptúre podporujú rovnomerný vývoj pohybového aparátu psov počas rastu, dodávajú telu v tomto dôležitom období potrebné stavebné kamene.

Bez tíšiacich a protizápalových zložiek - tento doplnok NEOBSAHUJE protizápalové zložky ani nepôsobí proti bolesti.

S vitamínom C - Vďaka petržlenu, rakytníku a šípkovým šupkám obsahuje ArthroGreen Junior dostatok vitamínu C, ktorý je dôležitý pre uvoľňovanie rastového hormónu v tele počas dospievania. Vitamín C je dôležitý aj pre biosyntézu kolagénu a tým aj pevnosť kostí a chrupaviek.

Skvelá prevencia - ArthroGreen Junior prispieva k vyššej výkonnosti a správnemu vývoju. Významnú úlohu zastáva pri prevencii najmä u mladých psov.

Zloženie
Novozélandská zelená mušľa 30%, extrakt z jadier hroznového vína, ginkgo, čertov pazúr (koreň rastliny Harpago), žihľava dvojdomá, praslička roľná, rakytník rešetliakový, spirulina

Analytické zložky a obsahy
Hrubý proteín 27,5% • tuk 6,3% • vláknina 13,5% • Popol 10,8% • fosfor 0,43% • vápnik 1,13% • sodík 0,48%.

Pridané látky: ŽIADNE


Poznámka: Doplnok výživy cdVet ArthroGreen neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov, preto nedochádza k zbytočnej záťaži detoxikačných orgánov.

Kŕmne odporúčania:

Kapsule podávajte ako klasické ,,lieky´´, tabletky a to v nasledujúcom množstve:


Malý pes do 10 kg: 1-3 kapsule denne.
Stredný pes od 10-35 kg: 3-5 kapsúl denne.

Ako dlho je potrebné prípravok užívať?
Doba podávania cdVet ArthroGreen Junior je 30-60 dní. Možno ho nasadiť v podstate od chvíle, kedy šteňa začína samostatne prijímať pevnú stravu, až po dobu, kedy je rastová fáza ukončená (čo môže byť u niektorých rás až v 3 rokoch). Zvlášť vhodný je tento doplnok u obrích plemien, prípadne u psov, ktorých rodičia majú alebo mali v dospelosti problémy s kĺbmi. V zásade je ale doplnok vhodný pre všetky rastúce psy.

Balenie v plastovej dóze s vekom.

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.