Panel používateľa

Výhodná sada - čistiace utierky na zuby psov - náprstok VET´S BEST, 2 x 50 ks

Výhodná sada - čistiace utierky na zuby psov - náprstok VET´S BEST, 2 x 50 ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Vet's Best čistiace utierky na zuby sú alternatívou zubnej pasty pre psov a tiež vynikajúca pomôcka pri čistení zubov zubným olejom alebo gélom.

8,98 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: VET´S BEST

Poskytujú účinný spôsob čistenia zubov psov a udržiavania vynikajúcej hygieny ústnej dutiny. Pravidelné používanie môže pomôcť kontrolovať tvorbu plakov, znížiť vznik zubného kameňa a podporiť čerstvý dych. Tieto špeciálne navrhnuté náprstky sú bezpečné a ľahko použiteľné, čo umožňuje majiteľovi jednoduchým utretím vyčistiť zuby psíka.

Pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov odporúčame používať denne samostatne, alebo s pridaním olejov či gélov na čistenie zubov psov (nájdete ich takisto v tejto kategórii, a tiež vo výhodných sadách - kto hľadá, nájde tú najlepšiu ponuku :)

 

Sada obsahuje 2 balenia po 50 ks jednorázových náprstkov, celkovo 100 ks, takže pri priemernom počte domácich maznáčikov v slovenskej rodine vám vystačí na 50-100 dní (pri pravidelnom, dennom používaní a počte psíkov 1-2 kusy).

Myslíme však aj na ľudí zbláznených do psíkov, ktorí majú svojich štvornožcov viac a ponúkame výhodné sady a zľavy pri nákupe viacerých balení. Pozrite si celú našu ponuku :)

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.