Panel používateľa

Prírodný repelent cdVet ZeckEx SpotOn 10 ml

Prírodný repelent cdVet ZeckEx SpotOn 10 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Prírodný odpudzovač vonkajších parazitov/repelent pre všetkých nadšencov čisto prírodných produktov.

19,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cd vet

cdVet Odpudzovač kliešťov SpotOn (ZeckEx Spot on) je prírodný repelent, alternatíva k chemickým biocídnym prípravkom.

Prípravok ponúka dlhodobú ochranu všetkým stavovcom, hodí sa aj pre mačky a mladé psy. Účinnosť zaisťujú obsiahnuté hodnotné éterické oleje, ktoré sú bohaté na aromatické zložky. Tieto zložky hmyzu naleptávajú dýchacie ústrojenstvo a odpudzujú ho.

CD Vet SpotOn - to je  spoľahlivá ochrana nielen pred kliešťami, ale aj blchami, roztočmi, všenkami a lietajúcim hmyzom ako sú komáre či ovady.

100% rastlinný - prípravok obsahuje čisto rastlinné prírodné zložky, ktoré pre stavovce nie sú toxické a nevznikajú na ne rezistencie.

Ako sa CD Vet Spot  používa?

Rovnako ako Levanduľový alebo Čajovníkový odpudzovač možno ZeckEx Spot On nanášať na ušné čapíky: najprv každý deň po dobu 3 týždňov (alebo podľa veľkosti zvieraťa aj menej často - bližší popis je nižšie), a neskôr 1 - 2 x týždenne po jednej kvapke na čapík uprostred ušnej mušle ľavého a pravého ucha (jemne vmasírujeme), alebo ho môžete aplikovať aj na pokožku medzi lopatky a na koreň chvosta. Pokiaľ ide o oblasť s vyšším výskytom kliešťov, je možné po základnej stabilizácii navýšiť početnosť používania na 4 - 5 x týždenne.

 

 1.)          2.) 

 

1.) Po otvorení flaštičky si kvapneme na ukazovák ruky jednu kvapku odpudzovača.
2.) Olejovú kvapku odpudzovača parazitov krátko rozotrieme medzi ukazovákom a palcom.

 

  3.)         4.)

 

3.) Ucho psa zdvihneme, boltec pritlačíme k hlave (prípadne odrolujeme) a obnažíme ušnú mušľu.
4.) Olejček vmasírujeme na čapík uprostred ušnej mušle.

 

U citlivých psov, ktorí si nenechajú v pokoji prípravok aplikovať do uší (nechcú držať), môžeme prípravok vmasírovať po jednej kvapke do pokožky na chrbte medzi lopatky a ku koreňu chvosta. Nevýhodou je predĺženie doby nábehu plnej účinnosti na cca 40 dní.

Použitie u psov a mačiek: Po dobu troch týždňov u malých psov a mačiek: 2 x týždenne, u stredných psov: každý druhý deň, u veľkých psov: denne vždy 1 kvapku na prst a vmasírovať na oba ušné čapíky alebo po jednej kvapke kvapnite na prst a vmasírujte do pokožky medzi lopatkami a na koreň chvosta (priamo na pokožku).

ZeckEx SpotOn je v zásade vodeodolný - pôsobí teda aj za dažďa či po kúpaní v prírode, avšak po kúpaní zvieraťa za použitia šampónu je vhodné ho aplikovať znovu.

Zloženie odpudzovača parazitov cdVet:

Koncentrované éterické oleje, účinná látka Geraniol 3,0g / l. Obsahuje len rastlinné zložky. Nemecké registr.číslo: N-66754

Pridané látky: ŽIADNE

Ošetrovací prípravok cdVet  neobsahuje žiadne syntetické látky, plnivá ani konzervanty. Je zmiešaním zhotovený iba z čisto prírodných komponentov. Preto nedráždi, nezaťažuje organizmus, nespôsobuje rezistencie a nemá žiadne vedľajšie účinky.

 

Biocídne výrobky vždy používajte bezpečne, pred použitím vždy čítajte etiketu a produktové informácie.

Upozornenie: Odpudzovač parazitov nedávame psovi do očí ani do nosa!

Balený v hnedej sklenenej fľaštičke s kvapkadlom a plastovým viečkom.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.