Panel používateľa

Prírodný repelent cdVet ZeckEx SpotOn

Prírodný repelent cdVet ZeckEx SpotOn

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Prírodný odpudzovač vonkajších parazitov/repelent pre všetkých nadšencov čisto prírodných produktov.

Varianty produktov

  • 20,69 €

    Zľava 2,30 €

  • 61,19 €

    Zľava 6,80 €

20,69 €

22,99 € Zľava 2,30 €

cdVet Odpudzovač kliešťov SpotOn (ZeckEx Spot on) je 100% prírodný repelent, alternatíva k chemickým biocídnym prípravkom - bez chémie a bez vedľajších účinkov. Prípravok ponúka dlhodobú ochranu všetkým stavovcom, hodí sa aj pre mačky a mladé psy. Účinnosť zaisťujú obsiahnuté hodnotné éterické oleje, ktoré sú bohaté na aromatické zložky. Tieto zložky hmyzu naleptávajú dýchacie ústrojenstvo a odpudzujú ho. 

Spot On sa nanáša po kvapkách na ušné čapíky, alebo medzi lopatky a na koreň chvosta psa alebo mačky. Pravidelná aplikácia mení pach zvieraťa a chráni ho pred napadnutím kliešťami, blchami, roztočmi, všenkami a tiež lietajúcim hmyzom (komáre, ovady). Pri vysokom výskyte kliešťov kombinujeme SpotOn so Sprejom.

100% rastlinný - prípravok obsahuje čisto rastlinné prírodné zložky, ktoré pre stavovce nie sú toxické a nevznikajú na ne rezistencie.

Ako sa CD Vet Spot On používa?

Rovnako ako Levanduľový alebo Čajovníkový odpudzovač možno ZeckEx Spot On nanášať na ušné čapíky: najprv každý deň po dobu 3 týždňov (alebo podľa veľkosti zvieraťa aj menej často - bližší popis je nižšie), a neskôr 1 - 2 x týždenne po jednej kvapke na čapík uprostred ušnej mušle ľavého a pravého ucha (jemne vmasírujeme), alebo ho môžete aplikovať aj na pokožku medzi lopatky a na koreň chvosta. Pokiaľ ide o oblasť s vyšším výskytom kliešťov, je možné po základnej stabilizácii navýšiť početnosť používania na 4 - 5 x týždenne.

 

 1.)          2.) 

 

1.) Po otvorení flaštičky si kvapneme na ukazovák ruky jednu kvapku odpudzovača.
2.) Olejovú kvapku odpudzovača parazitov krátko rozotrieme medzi ukazovákom a palcom.

 

  3.)         4.)

 

3.) Ucho psa zdvihneme, boltec pritlačíme k hlave (prípadne odrolujeme) a obnažíme ušnú mušľu.
4.) Olejček vmasírujeme na čapík uprostred ušnej mušle.

Ako to funguje:

Princípom funkčnosti SpotOn proti kliešťom je harmonizácia kožnej mikroflóry vedúca k optimalizácii prirodzeného pachu psa alebo mačky. Prírodné účinné vonné látky sa prenesú lymfatickým systémom do celého tela zvieraťa a znižujú tak záujem parazitov o potenciálneho darcu krvi. Bioaktívne zložky zaisťujú pokožke (okrem odpudzovania parazitov) tiež vyživujúcu starostlivosť.

Použitie u psov a mačiek: Každý deň počas 21 dní kvapneme 1 kvapku na prst a vmasírujeme SpotOn na oba ušné čapíky alebo po jednej kvapke do pokožky medzi lopatkami a na koreň chvosta. Akonáhle je po 3 týždňoch dosiahnutá plná účinnosť, stačí SpotOn aplikovať 1 až 2-krát týždenne. V prípade vysokého výskytu kliešťov odporúčame aplikovať 3 až 4-krát týždenne, prípadne kombinovať so sprejom.

Zloženie odpudzovača parazitov cdVet: Čisto prírodné zložky 100% kvality - BIO kokosový olej, olej z černušky damašskej, jojobový olej, levanduľový olej, olej z manuky. Aktívna zložka: Geraniol reg. Č. BAuA: N-66754

Pridané látky: ŽIADNE

Prírodný SApot On je zameraný na šetrnú ochranu pred parazitmi, preto neobsahuje toxickú chémiu - jedy, ktoré paralyzujú imunitné a regulačné funkcie organizmu (nielen) parazitov. Nemá nežiaduce vedľajšie účinky. Tým je bezpečný aj pre alergikov, jedince s oslabenou imunitou a pre nastávajúce či dojčiace zvieracie mamy a ich mláďatá.

 

Biocídne výrobky vždy používajte bezpečne, pred použitím vždy čítajte etiketu a produktové informácie.

Upozornenie: Odpudzovač parazitov nedávame psovi do očí ani do nosa!

Balený v hnedej sklenenej fľaštičke s kvapkadlom a plastovým viečkom.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.