Panel používateľa

cdVet čistič uší Milben Ex, 20 ml

cdVet čistič uší Milben Ex, 20 ml

Hodnotenie produktu: 4.71/5 (17x)

Vaše hodnotenie:

cdVet čistič uší Milben Ex je prírodný prípravok na náročnejšiu starostlivosť o uši psov, pri problémoch s roztočmi, svrabom, zápalom, podráždením ucha.

15,29 €

16,99 € Zľava 1,70 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

cdVet čistič uší Milben Ex (MilbenEx Ohrreiniger) je prírodný prípravok z oleja citrónového eukalyptu proti roztočom a ušnému svrabu, na čistenie a starostlivosť o uši (tiež o podráždené uši).

Hĺbkovo čístí uši, hubí roztoče a svrab, upokojuje podráždenú pokožku uší, má protizápalové účinky.

Roztoče & Infekcia

Ušné roztoče sú nepríjemným a tiež nebezpečným problémom, radi hniezdia vo vnútornej časti uší a ak nie sú včas zlikvidovaní, môže dôjsť k bakteriálnej infekcii. Eukalyptový prípravok Milben Ex odpudzuje a hubí roztoče, bez toho, aby pritom zaťažoval organizmus toxickou chémiou.

Príznaky napadnutia

Hlavnými príznakmi napadnutia roztočmi je tvorba nadmerného množstva červeno-hnedého až čierneho ušného mazu. V ušiach dochádza k svrbeniu, zvieratá potom trepú hlavou a mnohokrát si rozškriabu uši až do krvi.

(*pozn.eshopu-pozorný majiteľ si môže najmä v počiatočnom štádiu všimnúť buď jemné potriasanie hlavou alebo jej nakláňanie do strany - akoby nám psík ukazoval, že ho uško bolí).

Intenzívna očista a starostlivosť

Vďaka jemným éterickým olejom je prípravok veľmi vzlínavý a zakrátko prenikne aj do vnútorných záhybov uší, kde zaisťuje intenzívnu očistu a dlhotrvajúcu starostlivosť. Veľmi dobre rozpúšťa a uvoľňuje ušný maz (tiež starý, zatuhnutý nános).

Zloženie cdVet eukalyptového čističa uší Milben Ex:

Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastlinné oleje, emulgátor, olej z citrónového eukalyptu a ďalšie rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje aktívnu zložku z listov citrónového eukalyptu.

Účinná látka: Citriodiol 100g / l (organická zlúčenina éterického oleja).

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Eukalyptový čistič uší Milben Ex neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá. Zložený je z čisto prírodných látok - preto nezaťažuje organizmus a nemá vedľajšie účinky.

Doporučená aplikácia:

● Pred použitím fľaštičku pretrepeme a odskrutkujeme viečko z kvapkadla

● Po zdvihnutí alebo ohrnutí ušnice kvapneme 1 až 2 kvapky do každého ucha

● Pri ušných problémoch alebo veľkom nánose ušného mazu aplikujeme po dobu 3 týždňov 1 až 2 krát denne, a ďalej podľa potreby až do odznenia problému

● Po aplikácii kvapiek ucho zvonku zľahka premasírujeme.

● Rozpustený ušný maz si zviera vytrepe z uší samé (zvyšky môžeme utrieť obrúskom)

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Olej citrónového eukalyptu: je antiparazitný, uvoľňuje svaly, neutralizuje nepríjemné pachy, je antiseptický, protizápalový, dezinfikuje, povzbudzuje organizmus

Geraniol: má repelentné účinky

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.