Panel používateľa

Sušená treska obyčajná, rezaná, 200 g

Sušená treska obyčajná, rezaná, 200 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Zbožňuje váš pes ryby? Potom je pre neho sušená treska obyčajná tá pravá pochúťka!

10,39 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Lunderland

Sušená morská treska obyčajná z čeľade treskovitých z Atlantického oceánu je veľmi chutný a zdravý doplnok stravy našich psov a mačiek. Tresky sú narezané na kusy o veľkosti cca 3 x 5 centimetrov.

Dopĺňajú výživu 

Morské ryby sú zdravé, majú stráviteľnosť až 85%, obsahujú málo tuku, veľa bielkovín, mnoho dôležitých minerálnych látok a stopových prvkov. Našim psom a mačkám dodávajú tiež potrebný draslík, fosfor a sodík.

Živá potrava 

Morské ryby spĺňajú kritériá živej potraviny, pretože sú sušené šetrne vzduchom pri teplote do 45 ° C počas 3 až 4 dní. Tým je zachovaná veľká časť vitamínov, enzýmov a bioaktivita ostatných zložiek.

Žiadna chémia

Ryby nie sú ožarované, neobsahujú žiadne syntetické konzervanty, žiadne umelé vitamíny, ani iné syntetické pridané látky, ktoré organizmus zaťažujú - ryby sú konzervované len vysušením. Pre zachovanie čerstvosti a vône sú ryby zavarené v hrubostennom aromatesnom vrecku. 

Analytické zložky

Hrubý proteín 75%, hrubý tuk 2%, popol 9%, vlhkosť 15%

Ryby z voľného mora

Treska obyčajná je v prvotriednej potravinárskej kvalite a pochádza z voľného mora (prakticky BIO mäso). Na rozdiel od rýb v chovoch neboli tieto ryby kŕmené granulami, ktoré obsahujú umelé vitamíny, rastové hormóny a antibiotiká.

Kalkulácia kŕmnej dávky

Usušené ryby zodpovedajú štvornásobku pôvodnej hmotnosti rýb v surovom stave (pred vysušením). Preto pri podávaní samostatnej kŕmnej dávky z týchto sušených rýb kalkulujeme z pôvodnej hmotnosti surového mäsa. Kŕmna dávka surového mäsa je cca 3 až 5% hmotnosti nášho psa alebo mačky na jeden deň.

Suché alebo namočiť?

Zvyčajne ryby podávame ako maškrtu alebo doplnok výživy suché. Po namočení do teplej vody alebo vývaru z mäsa či zeleniny počas 2 až 4 hodín ryby nasajú vodu a zmäknú. Namočené mäkké ryby uvoľnia do vody príjemnú rybiu arómu.

Rybacinou voňajúcim nálevom potom môžeme ochutiť napríklad granule, zeleninovú prílohu alebo iný neatraktívny pokrm pre nášho psa či mačku. Namočenie rýb je tiež vhodná forma prípravy kŕmenia pre psov alebo mačky s poškodenými zubami.

Pozor na hltavcov 

Celé sušené (nenamočené) rybičky vo väčšom množstve podávame hltavým psom a šteňatám pod dozorom.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.