Panel používateľa

Premosťovacia autodeka Bridge

Premosťovacia autodeka Bridge

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ochranná premosťovacia, deliteľná autodeka Bridge s premostením pre ochranu zadnej sedačky.

90,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: kleinmetall

Extra veľká, deliteľná autodeka s premostením Kleinmetall Bridge je určená na ochranu zadnej sedačky pri preprave psa vo zväčšenom priestore zadných sedačiek z polyesterovej, silnej a pevnej tkaniny s vodonepriepustným záterom na rube.

Dve veľké preglejkové dosky vsunuté do zdvojenej deky vystužujú deku, ktorá preklenuje priehlbinu pred zadnými sedadlami a bráni nepríjemnému pádu psa pri prudkom brzdení zo sedačky na zem. Bridge zväčšuje priestor pre psov až o tretinu a zvyšuje tak ich cestovné pohodlie a bezpečnosť.

Kleinmetall Bridge

Táto deka je dobrým riešením aj pre veľkých psov, alebo skupiny psov, ktorí inak majú na zadných sedačkách málo miesta. Pozdĺžny zips umožňuje pozdĺžne rozopnutie deky (rozdelenie) pre alternatívnu možnosť spoločného cestovania človeka vedľa psa na zadnej sedačke auta. 

Dva páry nastaviteľných nylonových popruhov s rýchlospojkami (2 vpredu a 2 vzadu) umožňujú rýchle nasadenie deky a jej pevné spojenie s opierkami hláv predných aj zadných sedačiek. Cez dva prestrihy pre západky autopásov uzatvárateľné suchým zipsom môžeme psa pripútať jeho bezpečnostným pásom.

U úzkych áut je možné vysunúť výstužné dosky a odrezaním ich zúžiť.

Rozmery : šírka 140 cm, dĺžka 167 cm.

Pranie pri 40 ° C.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.