Povedali o nás...

 

,,Dobrý deň, dnes nám prišiel balíček a ja by som sa Vám chcela poďakovať za rýchle vybavenie a skvelú komunikáciu :)´´

                                                                                                                                           D.Blšťák

,,Čo sa týka tej podložky-Myša sa tej podložky najprv bála, ( my ju nosíme okrem chodiacej tašky ešte v inej taške, kde leží a sleduje okolie) tak som jej ju začala dávať do tej tašky, potom na gauč, najprv bola nedôverčivá, odplazila sa z nej, tak sme ju znovu položili na tú podložku a Myša sama zistila, že ju príjemne ochladzuje... Fakticky si teraz sama Myška na tú podložku prejde a celá sa na ňu natiahne a rozvalí...a spokojne spí.
To sa ani nedá porovnať ako dychčala bez nej a bez vesty, teraz je v pohode aj v tejto horúčave..
V takomto horúcom období by som ani neváhala o chladiacej veste a podložke pokiaľ ide o zdravie-Myšu príjemne chladí, práveže je dobré, že nie je studená ako nanuk, veď to by mi Myša akurát nachladla...vidím na Myši, že je spokojná, nie je nervózna z tej horúčavy a hlavne že jej to pomáha udržiavať optimálny chládok, bez toho, aby sa podchladila.´´

 

,,Dobry den..
Chladiaca poduska pre nasho psik dosla. Chcela by som sa Vam velmi pekne podakovat.
Roky sme mali problemy s cestovanim a teraz je nas problem vyrieseny.Velmi ste nam pomohli.Budem Vas nadalej odporucat aj inym.;) ´´

 

Dobry den pani Klacanska,

este v aprili som si u Vas objednala hnedy vak na psa (od 3 do 8kg), antiparazitny obojok, sprej proti hmyzu a jodove pero pre nasu mopslicku. Dorotka bude mat uz skoro 9 mesiacov a so vsetkym,co sme kupili sme (dorotka aj my????) boli maximalne spokojni. Vak sme dokonca vyuzili aj na ture v Plitvickych jazerach. Rychlost vybavenia objednavky a skvela komunikacia ma velmi potesili, a preto som chcela napisat recenziu.

Este raz dakujeme a posielam foto :)

Diana&Dory&Peter

 

Fotky našich zákazníkov a produktov, ktoré si od nás zakúpili. Všetky fotografie sú zverejňované so súhlasom dotknutých osôb.

Nákup nad 50 € vám dovezieme zadarmo ✓

Poznáme psy a vieme, čo je pre nich dobré ✓

Na nás sa môžete spoľahnúť - svoje slovo držíme ✓

Staráme sa o vás ✓

Posielame prostredníctvom spoľahlivých partnerov ✓

 

 

V čítaní je sila!

Mrknite náš SuperBlog :)

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie