Panel používateľa

Kozmetika Nogga

 

                                                         

 

 

                                                                            

 

 

 Classic line je základná rada, ktorá však „klame názvom“. Zahrňuje rôzdne typy prípravkov – od hypoalergénneho šampónu, cez kondicionér v spreji (rozčesávač), až po stylingový sprej pre finálnu úpravu srsti. Použitie vysoko kvalitných kozmetických prísad umožňuje dosiahnutie výborných výsledkov. Zároveň kladieme dôraz na zdravú pokožku Vašich domácich miláčikov.

 

 

 Rada Pro line sa zameriava na požiadavky profesionálov. Rôzne plemená majú rôzne potreby, ktorým sa snažíme maximálne vyhovieť. Použitie vybraných prisad rastlinného pôvodu umožňuje dosiahnuť žiadaných výsledkov bez poškodenia kože a srsti Vašich šampiónov.

 

 

  Vet line je rada vytvorená pre starostlivosť o domáce zvieratá s citlivou pokožkou a inými dermatologickými problémami. Vet line produkty pokožku vyživujú, hydratujú a napomáhajú v obnovení jej rovnováhy. Tato rada je navrhnutá tak, aby riešila dermatologické problémy, ktoré vyplývajú z akýchkoľvek kožných chorôb. Vždy je dôležitá správna diagnostika a liečba predpísaná veterinárom. Kozmetické produkty rady Vet line dodávajú počas liečby poškodenej koži silu a stabilitu.

 

 

  Omega line je najnovšia rada zameraná na pomocnú liečbu a prevenciu kožných problémov. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny (EFA) z prírodných masiel, ktoré telo nedokáže syntetizovať. EFA sú v podstate výživné látky, potrebné napríklad k ochrane a regenerácii pokožky.

Tato špeciálna rada má protizápalové, ukludnujúce, hydratačné a v neposlednom rade regeneračné účinky, podporuje imunitný systém kože a krvného obehu.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.