Panel používateľa

Podporný olej Dokonalá Láska pri epilepsii

Podporný olej Dokonalá Láska pri epilepsii

Hodnotenie produktu: 4.33/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

Podporný olej Dokonalá Láska pri epilepsii prináša upokojenie a harmonizáciu psychiky psíka, pomáha odstraňovať strach, úzkosť, depresiu, nervozitu a stavy vydesenosti.

Varianty produktov

  • 11,99 €

  • 15,99 €

11,99 €

Aromaterapia od Dokonalej Lásky vo forme oleja pôsobí na nervovú sústavu psíka, aktivuje neurónové zväzy, harmonizuje psychiku bez sedatívnych účinkov, vhodne podporuje mozgovú činnosť.

Je určený pre psíkov s epilepsiou.

Dávkovanie: 1 ml na 5 kg hmotnosti psa. 

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

Ako sa podporný olej pri epilepsii používa:

Príslušnú dávku jemne votrite do kože v mieste krvného riečišťa (do oblasti koreňa chvosta, medzi stehnami, na brušku, v zátylku ...). Do zlepšenia užívajte denne, potom môžete postupne zväčšovať periódu medzi užívaním až do optimálnej minimálnej miery (1x až 2x týždenne až 1x za 14 dní) .V prípade dlhodobého užívania pre udržiavanie stavu nezabudnite po každom mesiaci užívania urobiť týždňovú prestávku v užívaní. Je to vhodné pre občasné celkové prečistenie organizmu.

Zloženie: Slnečnicový olej, mandľový olej, vitamín E (tokoferol), esenciálny olej - kadidlovník pravý (boswellia carterii), esenciálny olej - kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata), esenciálny olej - bazalka pravá sladká, esenciálny olej - bazalka posvätná, esenciálny olej - neroli.

Krátko o epilepsii:

Epilepsia je postihnutie nervovej sústavy, respektíve sa jedná o funkčnú poruchu mozgu. Objavuje sa nielen u ľudí, ale aj u iných cicavcov. U psov sa vyskytuje najčastejšie zo zvierat blízkych človeku.

Existuje rad teórií o tom, že epilepsia je dedičná choroba, avšak tieto výskumy neboli ukončené a závery nie sú jednoznačné. Genetická predispozícia idiopatickej epilepsie bola preukázaná u zlatých retrieverov, labradora, bíglov a kólií. Možno však konštatovať, že epilepsia sa objavuje častejšie aj u niektorých plemien akymi sú napríklad jazvečík, pudel, bernský salašnícky pes, nemecký ovčiak, kokeršpaniel, špic a bernardín.

Epilepsia sa u psov rovnako ako u ľudí prejavuje predovšetkým kŕčmi. Tie sú spôsobené dráždením nervových buniek nevhodnými elektrickými výbojmi. Podobné záchvaty však nemusia pochádzať z poruchy mozgu a nervovej sústavy. Podobné stavy ako pri epilepsii môžu vzniknúť napríklad pri obličkovej či pečeňovej nedostatočnosti alebo napríklad pri otrave.

Rozlišujeme tri formy epilepsie:

1. Idiopatická epilepsia - záchvaty (výboje) sú spôsobené nepoznanou príčinou. Ide o poruchu nervovej sústavy a mozgu.

2. Získaná epilepsia - je zapríčinená konkrétnou príčinou, napríklad úrazom hlavy alebo cievnou príhodou.
3. Epileptiformné záchvaty - nepochádzajú z mozgu a sú spôsobené inými, metabolickými alebo toxickými vplyvmi.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psov. Nepodávajte vnútorne. Len na vonkajšie použitie. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Prípravok nie je určený pre gravidné a dojčiace fenky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je u psa prítomná porucha funkcie obličiek, pečene alebo srdca, konzultujte použitie prípravku s veterinárom alebo u výrobcu.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.