Panel používateľa

Podpora pri epileptickom záchvate Dokonalá Láska, 10 ml (200 kvapiek)

Podpora pri epileptickom záchvate Dokonalá Láska, 10 ml (200 kvapiek)

Hodnotenie produktu: 5/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

Podporný prípravok pri epileptickom záchvate od Dokonalej Lásky.

23,99 €

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Dokonalá Láska

Pomôžte vášmu psíkovi prekonať epileptický záchvat - s olejovými kvapkami od Dokonalej Lásky bude záchvat miernejší, kratší a psík sa po ňom rýchlejšie zotaví. Zmes olejov, určených k inhalácii z dlaní alebo fľaštičky.

Účinne napomáha stabilizácii a regenerácii pri a po epileptickom záchvate.

Epilepsia je vážna choroba u ľudí aj u psíkov. Aj keď liečba epilepsie je doživotná a s touto skutočnosťou sa musia majitelia zmieriť, existujú vedľa farmaceutických utišujúcich prostriedkov aj prírodné možnosti, ktoré toľko nezaťažujú organizmus a ani pri dlhodobom užívaní nepredstavujú pri dodržaní pravidiel zdravotné riziká.

S aroma olejom Podpora pri epileptickom záchvate zmiernite dopad záchvatov na zdravie a psychiku psíka. Prípravok je úspešný aj u psíkov s vysokou frekvenciou záchvatov.

U veľkej skupiny psíkov dochádza k predĺženiu pokojovej periódy bez záchvatov. A to je pre majiteľov takýchto psíkov na nezaplatenie.

Dávkovanie aromaterapie: 4 kvapky na každých 7 kg hmotnosti psíka. U psíkov s telesnou hmotnosťou pod 4 kg podávajte jednotnú minimálnu dávku 3 kvapky.

Ako aroma kvapky pre podporu pri epileptickom záchvate použijete:

Pred použitím vždy pretrepte. Príslušný počet nakvapkajte do dlaní a vytvorte nimi improvizovanú,, masku´´, ktorú priložíte psíkovi na noštek a tlamu. Reakcia je subjektívna, v niektorých prípadoch dochádza k upokojeniu do niekoľkých desiatok sekúnd.


Pozor, pri epileptickom stave hrozí uhryznutie, preto buďte opatrní!

Zloženie: Mandľový olej, esenciálne oleje - kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvätná (Ocimum sanctum), vitamín E (tokoferol)

Krátko o epilepsii:

Epilepsia je postihnutie nervovej sústavy, respektíve sa jedná o funkčnú poruchu mozgu. Objavuje sa nielen u ľudí, ale aj u iných cicavcov. U psov sa vyskytuje najčastejšie zo zvierat blízkych človeku. 

Existuje rad teórií o tom, že epilepsia je dedičná choroba, avšak tieto výskumy neboli ukončené a závery nie sú jednoznačné. Genetická predispozícia idiopatickej epilepsie bola preukázaná u zlatých retrieverov, labradora, bíglov a kólií. Možno však konštatovať, že epilepsia sa objavuje častejšie aj u niektorých plemien akymi sú napríklad jazvečík, pudel, bernský salašnícky pes, nemecký ovčiak, kokeršpaniel, špic a bernardín.

Epilepsia sa u psov rovnako ako u ľudí prejavuje predovšetkým kŕčmi. Tie sú spôsobené dráždením nervových buniek nevhodnými elektrickými výbojmi. Podobné záchvaty však nemusia pochádzať z poruchy mozgu a nervovej sústavy. Podobné stavy ako pri epilepsii môžu vzniknúť napríklad pri obličkovej či pečeňovej nedostatočnosti alebo napríklad pri otrave.

Nestanovujte diagnózu sami, poraďte sa so svojím veterinárom.

Rozlišujeme tri formy epilepsie:

1. Idiopatická epilepsia - záchvaty (výboje) sú spôsobené nepoznanou príčinou. Ide o poruchu nervovej sústavy a mozgu.

2. Získaná epilepsia - je zapríčinená konkrétnou príčinou, napríklad úrazom hlavy alebo cievnou príhodou.
3. Epileptiformné záchvaty - nepochádzajú z mozgu a sú spôsobené inými, metabolickými alebo toxickými vplyvmi.

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby

Pred použitím vždy pretrepte. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Liek nie je určený pre gravidné fenky. Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv doporučených veterinárnym lekárom. Určené pre psy.

 

Číslo schválenia: 015-17/C

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.