Olej Dokonalá Láska proti hyperaktivite a agresivite, 100 ml

Olej Dokonalá Láska proti hyperaktivite a agresivite, 100 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Intenzívny aromaterapeutický olej pre psíky s prejavmi hyperaktivity, abnormálnej dominancie, agresivity a následnej roztržitosti.

8,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Hyperaktivita psov a následná roztržitosť spôsobuje majiteľom psov nemalé problémy. Pes je ,,roztekaný´´, nevie si nájsť miesto, nesústredí sa na výcvik a pridruženým problémom býva tiež z toho vyplyvajúca agresivita na iné jedince, prehnaná dominancia, nadmerné štekanie. Psík sa potrebuje upokojiť, získať rovnováhu a v tom mu pomôže aromaterapeutický olej Proti hyperaktivite a agresivite od Dokonalej Lásky.

Olej upokojuje a harmonizuje psa prírodnou zdravou formou. 

Pôsobí na centrálny nervový systém psov svojim jedinečným zložením byliniek a olejov (do tela psa sa dostáva jednak cez kožu a krv a tiež vdychovaním).

Najčastejšie prípady použitia:

• dlhodobé nervové vypätie
• útoky na bežcov, cyklistov, sliepky a pod
• prílišná sexuálna rivalita
• hypersexualita
• prílišná dominantná agresia
• vypäté, až zmätené skákanie
• neúnosná nervozita pred akciou (dovolenka, výlet, návšteva)
• "mušia hystéria"
• utekanie a túlanie z dôvodu hyperaktivity      

 

Bonus od nás - k tomuto produktu obdržíte emailom skladbu na upokojenie psíka vo formáte MP3 ako darček :)

Audioterapia (hudba špeciálne vyvinutá na pomoc psíkom, ktorí trpia prejavmi úzkostí) sa ukázala ako účinný a častokrát nevyhnutný pomocník pri liečbe separačnej úzkosti za pomoci terapeutického oleja od Dokonalej Lásky. S našou skladbou, ktorú dostanete ako darček zistíte, ako psík na audioterapiu reaguje.

                                       

Zloženie / účinné látky:

100% silice: majorán, levanduľa, lemongrass; mandľový olej, ľanový olej, bodliakový olej, repkový olej, extrakt z grapových jadier, vitamín E. Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Dávkovanie

2 - 7 kg psík = 1 čajová lyžička (5 ml)
8 - 17 kg psík = 2 čajové lyžičky (10 ml)
18 - 40 kg psík = 3 čajové lyžičky (15 ml)

 

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

 

Ako sa aroma olej používa?

Raz denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa. Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami. Užívajte trvale alebo do vymiznutia ťažkostí. V prípade potreby môžete raz týždenne dávkovanie jednorazovo zvýšiť a to až trojnásobne.

V prípade dlhodobého užívania pre udržiavanie stavu nezabudnite po každom mesiaci užívania urobiť týždňovú prestávku v užívaní. Je to vhodné pre občasné celkové prečistenie organizmu. Toto obdobie môžete využiť tiež pre niektorý z revitalizačných programov (denný program a diéta).

Prvé účinky (pôsobenie na limbický systém psa) môžete pozorovať už pri aplikácii. Účinok sa stupňuje s dobou používania až do optima. Plné pôsobenie prípravku môžete zaznamenať približne po 1 mesiaci užívania. V čase, keď dosiahnete požadovaného stavu psa, sa môžete pokúsiť znížiť dávkovanie. Ďalšie 1 mesiac aplikujte len raz za dva dni až dvakrát týždenne. V priebehu ďalšieho mesiaca môžete dávkovanie opäť znížiť na dávku 1 x týždenne. V tomto režime môžete užívať bez obmedzenia ľubovoľne dlhú dobu.

                    Vtierianie olejov


DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte! Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte na priamom slnku. Prípravok nesmú užívať psy s chorobami ľadvín a pečene, tiež pri brezosti a kojení. Iné vážne ochorenia - použitie konzultujte s veterinárnym lekárom.

Prípravok obsahuje olej z ľanových semien (4 ml v 100 ml balení a 8 ml v 200 ml balení). Pri aplikácii na vnútornej strane stehien a na brušku sa môže objaviť neškodná reakcia v podobe mierneho prehriatia v mieste aplikácie. Ak sa tejto reakcii chcete vyhnúť, vtierajte zmes skôr na koreni chvosta a medzi ušami, respektíve v zátylku.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.