Panel používateľa

Autopoťah/autodeka Camouflage, maskáčová, univerzálna

Autopoťah/autodeka Camouflage, maskáčová, univerzálna

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Obľúbené u zákazníkov

Cestujte so svojím psom pohodlne a bezpečne s dekou Doxtasy Camouflage.

22,99 €

Dostupnosť: Posledný kus na sklade!

Výrobca: doxtasy

Pevná autodeka Doxtasy ochráni vaše auto pred špinou a chlpami a vášho psíka pred poranením pri prudšom brzdení vášho auta.

Odolná, ale zároveň mäkká autodeka umožní vám a vášmu psovi cestovať pohodlne aj pri dlhších cestách.

Autodeka Doxtasy Camouflage je:

  • vodeodolná
  • špine odolná
  • odolná voči poškriabaniu
  • jednoducho nastaviteľná a čistiteľná

Autodeka je vyrobená z pevného nylonu (600D), z vrchnej časti potlačená vzorom (prípadne je bez vzoru), zospodu navoskovaná, čo spôsobuje, že neprepúšťa vodu. Upevňuje sa popruhmi na opierku hlavy na predných aj zadných sedadlách (celkovo 4 ks popruhov s klik systémom zapínania).

Autodeku Doxtasy je možné suchým zipsom rozdeliť a jednu časť jednoducho nepripevniť na sedadlá (tým pádom bude pripevnená len časť na zadných sedadlách a deka bude zakrývať zadné sedadlá, ale nebude pripevnená o ohlávky predných sedadiel), čo poskytuje možnosť upevniť v prípade potreby vedľa psíka aj autosedačku.

2 otvory na autopás umožňujú upevniť psa do autopásov (s pomocou postroju, použitie obojku neodporúčame z dôvodu ľahkého poranenia psa už pri menšej nehode alebo prudkom brzdení) a tým zvýšiť bezpečnosť posádky aj samotného štvornožca.

Komfortný rozmer autodeky Doxtasy ( 148 x 140 cm) ponúka možnosť použiť deku v rôznych typoch áut.

Výhodou maskáčového a lesného vzoru je okrem jednoznačnej štýlovosti aj fakt, že je na nich oveľa menej vidieť špinu, chlpy a rôzne produkty existencie vášho havkáča.

 

Chystáte sa na piknik? V tom prípade vám autodeka poslúži aj ako prenosný ,,pelech´´pre psíka - stačí ju vybrať z auta, rozložiť na zem a váš miláčik môže piknikovať s vami (využitie autodeky je skutočne široké, nemusíte sa obmedzovať :) )

DPD záväzok

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.