Svietiaca lopta ChuckIt! Firefly LED, 6,5 cm

Svietiaca lopta ChuckIt!  Firefly LED, 6,5 cm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Revolúcia v aportovaní je tu! Svietiaca loptička Firefly s LED svetlom z odolnej TPR (termoplastovej) priesvitnej gumy, ktorá výborne skáče a výrazne svieti, je špeciálne určená pre všetkých aportérov, ktorým pri ich obľúbenej zábave nevadí ani nedostatok svetla.

13,59 €

16,99 € Zľava 3,40 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Canine Hardware

Svietiaca loptička Firefly s LED svetlom z odolnej TPR (termoplastovej) priesvitnej gumy, ktorá výborne skáče a výrazne svieti, je špeciálne určená pre všetkých aportérov, ktorým pri ich obľúbenej zábave nevadí ani nedostatok svetla.

Vo vnútri loptičky sú LED svetlá, ktoré výrazne svietia a sú multikolórne, čím  pomáhajú vášmu psovi rýchlejšie obľúbený aport nájsť a priniesť ho - o koľko viac zábavy si užijete! Loptička je tak ideálna pre hry za šera a tmy a vďaka použitému materiálu sa ľahko čistí.

 


Ako túto úžasnú loptu použijete?

Stlačte tlačidlo na loptičke po dobu 1 sekundy. Loptička začne blikať na červeno, čo je demo mód. Stlačením tlačidla na 2 sekundy začne blikať na zeleno. Teraz je loptička aktivovaná. Ak nebudete loptičku používať, sama sa automaticky za 5 minút vypne. Dá samozrejme vypnúť aj stlačením tlačidla po dobu 4 sekúnd. Loptička Firefly je dodávaná s batériami, ktoré idú ľahko vymeniť.

Typ batérie: CR2032

Loptička je kompatibilná  s hádzačmi Chuck!It!

Veľkosť: 6,5 cm 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

DPD záväzok

Naposledy navštívené produkty

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.