Panel používateľa

Dokonalá Láska olej Pre zdravé zuby a ďasná psov pri poruchách trávenia

Dokonalá Láska olej Pre zdravé zuby a ďasná psov pri poruchách trávenia

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Zbavte svojho psa raz a navždy bolesti ďasien, nepríjemného zubného kameňa a zápachu z tlamy. Intenzívny aromaterapeutický olej Dokonalá Láska pre zdravé zuby a ďasná s úžasnou vôňou pomôže a psíkovi aj zachutí :)

Varianty produktov

  • 15,99 €

  • 23,99 €

  • 36,99 €

15,99 €

Vynikajúci prípravok na odstránenie zubného kameňa, bolestí zubov a ďasien u psov  - prípravok je určený špeciálne pre psy s poruchou trávenia tukov, zníženou funkciou alebo iným ochorením pankreasu a tenkého čreva. U takýchto citlivých zvierat je tiež vhodné obmedziť výživové a tukové doplnky stravy, ako sú orechy, olejnaté semená a ovocie. Pozornosť by sa mala venovať aj pochúťkam, ktoré psíkovi podávate.

Trávenie tukov je komplexný proces celého organizmu. Kľúčovým orgánom je pankreas, ktorý produkuje enzýmy, ktoré rozkladajú tuky. Zápal pankreasu je veľmi nepríjemný a bolestivý stav, ktorý vyžaduje liečbu veterinárneho lekára. Ak je zápal závažný, je možné trvalé poškodenie orgánov a celoživotná diéta. Ak si nie ste istí, ako trávi váš pes tuky, vždy odporúčame konzultáciu a vyšetrenie u vášho ošetrujúceho veterinárneho lekára.

Prípravok vo forme oleja pôsobí protizápalovo, analgeticky a podporuje hojenie.

Olej odstraňuje zubný kameň, efekt a rýchlosť odstránenia zubného kameňa závisí od miery zanesenia zubov plakom a zubným kameňom. Pomáha aj pri nepríjemnom zápachu z úst (väčšinou spôsobenom práve zlým stavom v dutine ústnej). Obsahuje účinné látky, ktoré prenikajú ďasien a pozitívne ovplyvňujú priebeh zápalu. Dochádza k správnemu prekrvovaniu ďasien, ich spevneniu a k odstráneniu bolesti.

Zmes je veľmi vhodná aj pri paradentóze.

Ako rýchlo olej pôsobí?

Problém so zápalom ďasien ustúpi pri používaní zmesi počas niekoľkých dní, efekt odstraňovania zubného kameňa a bielenia je postupný.

Aké ďalšie výhody používanie oleja prináša?

Sekundárnym (druhotným) pozitívnym efektom je odstránenie prípadného dentálneho či iného zápachu a trvalá prítomnosť jemnej prírodnej vône, ktorá je príjemná aj psíkovi. Užívanie zmesi je vhodné aj pri diétach, pre psov vegánov a pre psíkov stravovaných v režime Bones and Raw Food - BARF. Užívaním prípravku dodávate organizmu vášho psa dôležité látky, posilňujete jeho centrálny nervový systém a imunitný systém. 

Prečo používať aroma olej Pre zdravé zuby a ďasná?

Zápal ďasien spôsobuje bolesti, stratu chuti do jedla. Pri zanedbaní starostlivosti hrozí strata zuba či celého chrupu. Nepodceňujte nutnosť liečby zápalu a predovšetkým prevenciu zdravého chrupu a ďasien.

Hrubý povrch zubného kameňa je prostredie, v ktorom sa veľmi ľahko množia baktérie.

Výskyt zápalov ďasien je častejší v prípade  existencie zubného kameňa. Zubný kameň sa vytvára z dôvodu kontinuálnej alebo častej prítomnosti zubného plaku. Preto je nutné zuby ošetrovať čistením a ďasná občas jemne masírovať. Zvlášť psíkovia s vrodenými dispozíciami a dedičným zaťažením by mali dentálnu hygienu podstupovať pravidelne. Najväčší problém s plakom a zubným kameňom majú miniatúrne a malé plemená psov a psy, ktoré dostávajú málo príležitostí na prirodzené čistenie chrupu (surové kosti).

Krmivo, akokoľvek tvarované, nikdy nevyčistí zuby vášho psa od plaku!

Zloženie zubného aroma oleja:

Esenciálne oleje: tymián, myrha, harmanček, citrón, tymián, koriander, mäta pieporná, levanduľa; extrakt z grapfruitových semien; olivový olej, aloe vera gel, vitamín E.

Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Dávkovanie a aplikácia oleja:

Naneste prípravok vo veľmi malom množstve - cca 2-4 kvapky pri malých psoch, 6-12 pri stredných plemenách a cca 20 kvapiek pri veľkých psoch - na plôšku očisteného prsta alebo gázy, prípadne na jemnú kefku (kefku veľmi neodporúčame z dôvodu rizika krvácania ďasien kvôli podráždeniu, vata zase púšťa jemné chĺpky, čo psovi nie je príjemné). Jemnými krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek vtierajte zmes do ďasien a okolo uchytenia zubov približne minútu.

Do zlepšenia stavu (14 dní) vykonávajte aplikáciu dvakrát denne (ráno a večer, najmenej pol hodiny po jedle). Po dosiahnutí stavu zlepšenia môžete prejsť na trojtýždňový udržiavací režim, v ktorom aplikujete každý druhý deň. Potom prejdite na preventívny režim a vtierajte zmes len raz za 14 dní.

Výrobok obsahuje iba overené prírodné zložky a je vyrobený v ideálnej kombinácii účinnej pre organizmus psa.

Olej na zuby a ďasná od Dokonalej Lásky je schválený Ústavom pre štátnu kontrolu veterinárnych bioproduktov a liečiv. Tento ústav samostatne hodnotí a sleduje účinnosť, bezpečnosť a kvalitu veterinárnych liekov v Českej republike. Prípravok pre zdravé zuby a ďasná má schvaľovacie číslo - 546646.

DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte! Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte na priamom slnku. Spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia. Doba použiteľnosti 1 rok od dátumu výroby. Prípadná usadenina nie je na škodu a je prejavom spracovania prírodnou formou.

Upozornenie:

Len pre zvieratá. Použiteľné pre vonkajšie použitie.
Nepoužívejte u psov s chorým pankreasom!
Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporúčaných veterinárnym lekárom.

Alternatívne produkty

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.