Panel používateľa

Tachyónový prívesok MINI Pet

Tachyónový prívesok MINI Pet

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Novinka

Pomôžte vášmu zvieratku uviesť organizmus opäť do rovnováhy po operácii, pri stavoch úzkosti alebo chorobe. Prívesok sa používa aj na zvýšenie vitality a zdravia, ako prevencia.

Varianty produktov

  • 39,99 €

  • 39,99 €

  • 39,99 €

39,99 €

Čo je tachyónová energia a na čo sa používa? Vedecké, fyzikálne vysvetlenie o energii nultého bodu, energii, ktorá je všade okolo nás, je obsiahle, nie každému dobre zrozumiteľné a preto naozaj v skratke a jednoducho, ako môžu tachyónové produkty pomôcť vášmu zvieratku.

Ľudský aj zvierací organizmus je úžasný a veľakrát sa dokáže s chorobou alebo preťažením, či nedostatkom, vyrovnať sám. Naše znečistené okolie, navyše plné elektrosmogu a nie práve najzdravšia strava však organizmu bráni plnohodnotne prejaviť svoju liečivú schopnosť. Na to, aby bola Tachyónová energia, ktorá je všade okolo nás, správne nasmerovaná a pomohla organizmu v jeho samoliečiacej schopnosti, slúžia práve Tachyónové produkty.

Tachyóny sprostredkúvajú čerpanie potrebnej energie na uvedenie do rovnováhy ako na fyzickej tak aj duchovnej úrovni.

Tachyónové produkty sú jedným z mála nástrojov na svete určených nielen na zvýšenie vitality vášho domáceho maznáčika, ale aj na ochranu pred negatívnymi účinkami elektromagnetických polí (EMF). V prípadoch, keď je domáce zviera v nerovnováhe v dôsledku choroby alebo zranenia, bude energia tachyonizovaných guľôčok riešiť nerovnováhu s použitou energiou podľa potreby. Vždy sa odporúča, aby zviera nosilo prívesok s tachyonizovanými perličkami niekoľko dní po odoznení príznakov, aby sa zabezpečila úplná rovnováha.

Jednoducho pripevnite prívesok na obojok zvieratka a začnite zvyšovať zdravie a vitalitu vášho miláčika už dnes. Hliníkový prívesok Tachyon Pet je navrhnutý tak, aby pojal malú časť tachyonizovaných guľôčok v priloženej fľaštičke. Prívesok je trvale utesnený priemyselným tmelom. Veľkosť MINI je určená pre mačky a malé plemená psov.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.