Panel používateľa

Ušný olej Fauna OTIS

Ušný olej Fauna OTIS

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Novinka

Olej na voňavú starostlivosť o ušká vášho psa.

Varianty produktov

  • 13,99 €

  • 21,99 €

  • 43,99 €

13,99 €

Keď sa začne hovoriť o starostlivosti o psa, väčšinou sa rozoberajú zuby. Tie robia starosti takmer každému majiteľovi psa. Ale čo uši? Tie sú nemenej dôležité, a problémy s nimi by ste naozaj nechceli mať. Je preto potrebné venovať starostlivosti o uši primeranú pozornosť a uši vášho psa pravidelne čistiť. 

Nakláňa váš pes hlavu do strany? Potriasa ňou a neustále si škriabe ucho? Tak presne tomuto by ste sa mali vyhnúť, pretože to už znamená pravdepodobne problém s uchom. Pred návštevou veterinára skúste uši vášho psa vyčistiť sami, ak neviete, ako na to, prečítajte si náš článok na BLOG-u.

Tak poďme na to, zvládnete to!

Fauna OTIS je ušný olej obsahujúci mandľový rastlinný olej, ktorý spoločne s éterickými olejmi z tymianu a šalvie vytvára na koži ucha ochranný film. Ten chráni pred zlým mazotokom, vysušovaním. Použitá kombinácia olejov môže mať výrazné protizápalové, upokojujúce účinky. Prípravok sa osvedčil aj proti usídľovaniu a rozmnožovaniu nežiaducich mikroorganizmov, ktoré spôsobujú svrbenie i zápal vonkajšieho ucha. Ušný olej je vhodné použiť aj pred či po kúpeli vo vonkajších vodách.

POUŽITIE PRI PREVENCII: Aplikovať 1-2 × týždenne pomocou pipety do ucha 1-2 kvapky lieku (záleží na veľkosti zvieraťa) a jemným masírovaním vonkajšieho ucha olej rozotrieť po vnútornej strane.

POUŽITIE PRI ZÁPALE UCHA: Prípravok možno použiť aj pri ochorení ucha spôsobenom baktériami, plesňami či parazitmi (napr. svrab). Pri problémoch je nutné zvýšiť dávkovanie - 2x denne 1 kvapku po dobu 14 dní, potom dávku znížiť na 1 kvapku denne.

Zloženie:

Olej Prunus amygdalus Dulcis, olej z kanoly, olej z glycínu soja, extrakt z kvetov Hypericum perforatum, ovocný olej z oleja Olea europaea, olej zo semien Simmondsia chinensis, lecitín, olej zo semien Borago officinalis, tokoferyl-acetát, olej z kvetov / listov Thymus vulgaris, olej z Melaleuca alternifolia palmitát, olej Salvia officinalis, ovocný olej Juniperus communis

Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním výrobku

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.