Panel používateľa

ID známka s gravírovaným textom Paw Glitter Grey

ID známka s gravírovaným textom Paw Glitter Grey

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Novinka

ID známka alebo prívesok na obojok psa s vygravírovaným textom - pre bezpečnosť vášho psa.

14,90 €

Dostupnosť: Posledný kus na sklade!

Výrobca: My Family

Gravírovaný prívesok na obojok, inak nazývaný aj ID známka je dôležitým doplnkom výbavy vášho psa. Verte, že investícia sa vám vždy vyplatí - je to pekný doplnok, ktorý oceníte najmä v čase, kedy sa váš pes náhodou stratí. Nie je nič ľahšie, ako na tel.číslo, ktoré naň uvediete, zavolať a vy získate svojho miláčika naspäť v rekordne krátkom čase.

Áno, dá sa oponovať, že vám psíka nemusia vrátiť ani keby mal tel.číslo vytetované rovno na chrbte, ale buďme optimisti a verme, že existujú ľudia, ktorí vám pri hľadaní a vrátení vášho psíka radi pomôžu a ID známka im to výrazne uľahčí. Nemusia zdĺhavo vyhľadávať u veterinárov, na obecných úradoch či v registri čipov, jednoducho zvesia známku z obojku a zavolajú.

Najmä šteniatkam a starším psíkom hrozí zabehnutie, a to aj v známom prostredí. Šteniatka sa ešte dobre neorientujú a staršie psíky sa už dobre neorientujú. A nešťastie je na svete..

Prívesky sú vyrobené z alumínia a chrómu a pre psíka nie sú zdraviu škodlivé. Veľkosť približne 3,5x3 cm, záleží od tvaru. V cene je zahrnuté aj gravírovanie.

Gravírovaný text treba uviesť v poznámke objednávky.

Gravírovanie:

- zadná strana, max. 3 riadky (napr: 1r. - Dunčo, 2r. - 0901 000 000, 3r. - 0902 000 000). Na prednej strane je obrázok, preto sa tam negravíruje nič.

Čím viac textu, tým sú písmenká menšie, prosím majte tento fakt na pamäti. Najideálnejší text je meno psíka a vaše tel.číslo. V prípade, že chcete mať na ID známke viac riadkov/textu, vyberte si prosím známky, kde sa dá gravírovať na obe strany.

Pre lepšiu čitateľnosť gravírujeme písmom Helvetica: 

                                                       Helvetica

Vyrobenie kompletnej ID známky (gravírovanie) trvá 2-5 dní, preto vás prosíme o včasné objednanie a trpezlivosť :)

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.