Panel používateľa

Nylonový obojok KONG REFLEX, červený

Nylonový obojok KONG REFLEX, červený

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Novinka

Ľahký, ale napriek tomu pevný obojok od obľúbeného výrobcu KONG.

Varianty produktov

  • 7,99 €

  • 8,99 €

  • 9,99 €

7,99 €

Klasika je klasika a veľa majiteľov psov aj v dnešnej dobe dáva prednosť koženým obojkom. Ale veľa psom takéto obojky nesvedčia (sú pre ne príliš ťažké, mohutné..), preto radšej siahnite po ďalšej, už skoro klasike - po ľahkom a pevnom nylone, ktorý sa nezarezáva psom do krku.

Nemajte strach, obojok sa neroztrhne, a aj pevná plastová pracka vydrží. Vďaka týmto materiálom si obojok udrží nízku hmotnosť, psíkovi nezavadzia, takmer nevie, že má niečo na krku. Bude spokojnejší aj on, aj vy :)

Reflexné prvky, všité po obvode obojku zaistia viditeľnosť aj v tme, napr. po ožiarení obojku svetlom prichádzajúceho auta. Vďaka tomu nemusíte myslieť na to, že váš pes je v tme neviditeľný a môže sa stať najhoršie, navyše vás to odbremeňuje od nutnosti pripínať mu na obojok ďalší bezpečnostný prvok.

A KONG pridal aj ďalšiu príjemnú vychytávku - očko na pripevnenie psej známky, či už tej, ktorá oznamuje registráciu vášho psa alebo tej, na ktorú každý zodpovedný majiteľ nechá vyryť svoje meno (alebo meno psa) a svoje telefónne číslo. Verte, že keď sa vám psík stratí a to sa môže stať, ani nemrknete, známku s vaším kontaktom oceníte aj vy aj prípadní nálezcovia.

Rozmery udávajú OBVOD okolo krku! Pred objednávkou VŽDY premerajte obvod krku vášho psa a podľa pokynov objednajte správnu veľkosť.

S - obvod krku 25 - 35 cm x 1,6 cm (šírka obojku)
M - obvod krku 35 - 50 cm x 1,9 cm (šírka obojku)
L - obvod krku 45 - 66 cm x 2,5 cm (šírka obojku)

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.