Panel používateľa

Dokonalá Láska SALVE+

Dokonalá Láska SALVE+

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dokonalý produkt na regeneráciu a podporu telesných funkcií.

18,29 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dokonalá Láska

Dokonalá Láska SALVE+ je základná zmes pre posilnenie obranyschopnosti, podporu organizmu a telesných funkcií a pomoc pri regenerácii. Podporuje správnu funkciu imunitného systému a obranyschopnosť organizmu. Pre psov a väčšie cicavce.

Spôsob použitia:

Približná dávka: 1 kvapka na 2 kg hmotnosti zvieraťa. Zodpovedajúci počet kvapiek prípravku aplikujte zvieraťu na chrbát medzi lopatky a jemne votrite ku koži. Pre prevencii používajte 1 × až 2 × týždenne. Ako podporu pri riešení problému používajte 1 × až 2 × denne do zlepšenia stavu.

ZLOŽENIE 100% prírodných látok

Kokosový olej; esenciálne oleje: pamajorán obyčajný, tymián obyčajný, bazalka pravá, cyprus vždyzelený, majorán záhradný, levandule úzkolistá, kopaiva lekárska, slamiha taliansky, mäta pieporná, kadidlovník pravý.

Poďme sa na zloženie pozrieť bližšie - zistíte, ako pomôžu konkrétne zložky SALVE+ vášmu psovi:

KADIDLOVNÍK

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo pre liečebné účely. Obsahuje desiatky monoterpénov a tzv. Boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

KOKOSOVÝ ORECH
Kokosový olej je rastlinný olej získavaný z kopry, jadier zrelých kokosových orechov zbieraných z kokosovej palmy (Cocos nucifera). V trópoch je po celej generácie hlavným zdrojom tuku vo výžive miliónov ľudí. Má rôzne uplatnenie v potravinárstve, medicíne a priemysle. Kokosový olej je veľmi termostabilný, preto je vhodný na varenie a vyprážanie. Podľa niektorých zdrojov má kokosový olej rôzne priaznivé zdravotné účinky, podľa ďalších štúdií však môže byť jeho konzumácia vo väčšom množstve škodlivá.

BAZALKA PRAVÁ

Bazalka pravá (Ocimum basilicum) je aromatická rastlina z čeľade hluchavkovitých. Kvitne od júna do septembra. Je pôvodom z Indie a z ďalších vlhkých tropických regiónov Ázie, kde bola pestovaná viac ako 5000 rokov. Do Európy sa dostala v 16. storočí a v súčasnosti sa pestuje väčšinou na záhradách a v domácnostiach. Hindské kultúry považujú bazalku za posvätnú bylinku. V niektorých kultúrach je táto rastlina zase znamením lásky a oddanosti medzi mladými pármi.

LEVANDUĽA ÚZKOLISTÁ

Levanduľa patrí k aromatickým liečivým rastlinám, ktoré sú v západnom svete v liečiteľstve i farmáciu využívané už historicky a tradične. Je to taký jemný pomocník využiteľný pre mnoho a mnoho účelov - príjemný relaxant s protizápalovými účinkami, pomoc pri bolesti, regenerácii buniek a podpora odolnosti organizmu.

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy, pre gravidné a dojčiace samice a pre zvieratá s epilepsiou. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov od dátumu výroby

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.