Panel používateľa

Dokonalá Láska DIGEST+

Dokonalá Láska DIGEST+

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Dokonalý produkt na trávenie a podporu vylučovania enzýmov.

17,99 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.6.2021

Výrobca: Dokonalá Láska

Dokonalá Láska DIGEST+ je synergická zmes bylinných esencií pre podporu zažívania a zlepšenie tráviacich funkcií. Tiež zvyšuje chuť do jedla, preto je vhodná pri anorexii alebo nechutenstve spôsobenom zlým trávením.

Spôsob použitia:

Približná dávka: 1 kvapka na 2 kg hmotnosti zvieraťa. Zodpovedajúci počet kvapiek prípravku aplikujte zvieraťu na chrbát medzi lopatky a jemne votrite ku koži. Pre prevencii používajte 1 × až 2 × týždenne. Ako podporu pri riešení problému používajte 1 × až 2 × denne do zlepšenia stavu.

Pre zvýšenie účinku a ďalšiu synergiu používajte spoločne s týmto liekom 1x až 2x týždenne základnú zmes pre posilnenie obranyschopnosti, podporu organizmu a telesných funkcií SALVE +. Pre tento účel môžete zaobstarať zvýhodnený balíček s oboma prípravkami.

ZLOŽENIE 100% prírodných látok

Kokosový olej; esenciálne oleje: majorán záhradný, mäta kučeravá, fenikel obyčajný, harmanček lekársky, kopaiva lekárska, borievka obyčajná, levanduľa úzkolistá, kadidlovník pravý, zázvor lekársky, pomaranč, estragón. 

Poďme sa na zloženie pozrieť bližšie - zistíte, ako pomôžu konkrétne zložky DIGEST+ vášmu psovi:

KADIDLOVNÍK

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo pre liečebné účely. Obsahuje desiatky monoterpénov a tzv. Boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

KOKOSOVÝ ORECH
Kokosový olej je rastlinný olej získavaný z kopry, jadier zrelých kokosových orechov zbieraných z kokosovej palmy (Cocos nucifera). V trópoch je po celej generácie hlavným zdrojom tuku vo výžive miliónov ľudí. Má rôzne uplatnenie v potravinárstve, medicíne a priemysle. Kokosový olej je veľmi termostabilný, preto je vhodný na varenie a vyprážanie. Podľa niektorých zdrojov má kokosový olej rôzne priaznivé zdravotné účinky, podľa ďalších štúdií však môže byť jeho konzumácia vo väčšom množstve škodlivá.

MÄTA KUČERAVÁ

Poskytuje dezinfekčný a sťahujúci účinok, posilňuje trávenie a zažívanie.

LEVANDUĽA ÚZKOLISTÁ

Levanduľa patrí k aromatickým liečivým rastlinám, ktoré sú v západnom svete v liečiteľstve i farmáciu využívané už historicky a tradične. Je to taký jemný pomocník využiteľný pre mnoho a mnoho účelov - príjemný relaxant s protizápalovými účinkami, pomoc pri bolesti, regenerácii buniek a podpora odolnosti organizmu.

FENIKEL

Fenikel obyčajný (lat. Foeniculum vulgare) je rastlina z čeľade zelerovité (Apiaceae). Drvené semená sa používajú ako korenina a sú vhodné na prípravu čaju.

Pôsobí priaznivo proti nadúvaniu a kašľu, má dezinfekčný a odhlieňovací účinok. Zvyšuje produkciu mlieka u dojčiacich matiek. Je výborným kuchynským korením a používa sa pri výrobe likérov a cukrárenských výrobkov. V medicíne majú široké využitie najmä listy a semená rastliny.

HARMANČEK LEKÁRSKY

Predovšetkým pôsobí protizápalovo, podporuje hojenie. Ďalej však poskytuje mnoho ďalších prospešných účinkov. Ide tiež o výkonný relaxant.

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov od dátumu výroby

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.