Výhodné balenie 3 x Dog Rocks - eliminácia vypálených škvŕn na trávniku

Výhodné balenie 3 x Dog Rocks - eliminácia vypálených škvŕn na trávniku

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Výhodné balenie jedinečného a overeného produktu na elimináciu vypálených škvŕn na vašom trávniku.

38,99 €

Dostupnosť: Skladom externe

DOG ROCKS™ zabraňuje vypalovaniu nových škvŕn na trávniku avšak už vypálené miesta neoživí.

Stačí vložiť obsah balenia DOG ROCKS™ do misky vášho domáceho miláčika naplnenou max. 2 litrami vody a váš trávnik začne opäť žiariť zdravím.

 

Hmotnosť 1 balenia: 200 g

Pri kúpe tejto zvýhodneje sady ušetríte až 5,98 €!

 

Ako DogRocks funguje?

Dog Rocks® je paramagnetická, vulkanická (vyvretá) hornina, ktorá sa nachádza v Austrálii, ide teda o prírodný produkt. Tieto horniny dokážu odfiltrovať rôzne nečistoty z vody ako cín, amoniak a dusičnany, ktoré odchádzajú močom a keď sa dostanú do kontaktu s trávou, vypália jej korienky.

Po ponorení horniny do vody, paramagnetizmus vytvára magnetické pole, ktoré zapríčiňuje zmeny vo výmene iónov. Výsledkom je zníženie množstva dusičnanov, ktoré sa vo vode nachádzajú, takže pes požije menšie množstvo dusičnanov z vody a teda menej dusičnanov odchádza z tela v moči zvieraťa.

 

Efekt Dog Rocks sa zmenšuje, ak je pes kŕmený diétou, ktorá pozostáva prevažne z červeného mäsa, alebo má počas dňa vysoký prísun rôznych pamlskov. Čím väčšie množstvo proteínov prijaté v potrave, ktoré sa v tele zvieraťa nespotrebuje, tým väčšie množstvo dusičnanov odchádza z tela v moči zvieraťa.

Pri kvalitnej suchej strave s presným denným dávkovaním je efekt psieho moču menej agresívny a tým aj efekt Dog Rocks-u je významnejší.

 

Ako sa DogRocks používajú?

Používanie skál Dog Rocks je úplne jednoduché. Stačí vložiť jedno balenie skál Dog Rocks do misky s vodou, z ktorej pije Váš pes.  Na zaručenie maximálnej účinnosti sa odporúča vymieňať DogRocks každé 2 mesiace za nové balenie.

 

**DogRocks nemení hodnoty PH v moči zvieraťa

**Obsahujú prírodné minerálne látky


**Pravidelne laboratórne testované, bezpečné pre psov

**Predáva sa v Austrálii, USA, na Novom Zélande,

v Južnej Afrike, vo Veľkej Británii a v Európe už 8 rokov!

 

Dog Rocks sú rôznych veľkostí a každé balenie obsahuje preto iné skaly – hmotnosť balenia je však vždy približne tá istá, aby sa zabezpečila maximálna efektivita horniny. Dog Rocks nemajú žiadny známy negatívny vplyv na psov ak sa pri dávkovaní postupuje podľa návodu na použitie. Skaly sú pravidelne laboratórne testované.

 

Ako maximálne zvýšiť účinnosť skál Dog Rocks?

1.Obmedzujte podávanie psovi surového červeného mäsa. Najlepšie je kŕmenie prémiovými granulami. 

2.Je nutné, aby ste ustrážili zdroje príjmu pitnej vody pre psa. Ak pes bude počas dňa piť vodu napr. z bazéna, efektivita skál sa výrazne zníži.

3.Skaly vždy používajte v správnom pomere k objemu vody v miske. Pravidlo znie - jedno balenie Dog Rocks na maximálne dva litre vody, dopĺňať vodu vždy na noc (aby mala čas filtrovania). 

Lepšie je vodu dopĺňať nie každý deň vymieňať. Keď chcete vodu kompletne vymeniť, urobte to v čase kedy je pes najmenej smädný.

Nový komentár

* (Povinné)

Nákup nad 50 € vám dovezieme zadarmo ✓

Poznáme psy a vieme, čo je pre nich dobré ✓

Na nás sa môžete spoľahnúť - svoje slovo držíme ✓

Staráme sa o vás ✓

Posielame prostredníctvom spoľahlivých partnerov ✓

 

 

V čítaní je sila!

Mrknite náš SuperBlog :)

 

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.