Panel používateľa

TickLess Ultrazvukový repelent pre psov, oranžový

TickLess Ultrazvukový repelent pre psov, oranžový

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Novinka

TickLess je ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám - ekologické riešenie bez chémie!

24,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TickLess

Malý ultrazvukový repelent, ktorý vyzerá ako prívesok a môžete ho pripnúť na obojok, je ideálnym riešením proti napadnutiu psov kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov. Ultrazvukový repelent TickLess Pet má dosah približne 1,5 m a využíva lítium-iónovú batériu, ktorá má životnosť 9-10 mesiacov.

Ultrazvukový repelentTickLess Pet je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky ani zápach = je ekologický a nezaťažuje telo zvieraťa ani našu Matku prírodu. Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné osobami a zvieratami. Rušia resp. paralyzujú však blchy a kliešte a tým zabránia napadnutiu zvieraťa. 

Návod na použitie: Odstráňte červený prúžok potiahnutím. Ultrazvukový repelent TickLess Pet je aktivovaný a pripravený na používanie. Od tohto momentu ochranný účinok pôsobí nepretržite. Funkčnosť ultrazvukového repelentu TickLess Pet otestujete stlačením šedého tlačidla, pokiaľ sa rozsvieti červené svetielko, repelent je stále plne v prevádzke.

Upozornenie: Ultrazvukový repelent TickLess Pet je odolný voči vode. Jeho odolnosť voči vniknutiu kvapalín je IP13. Po namočení ho vysušte fénom, aby sa zamedzilo vnútornému korodovaniu.

Vyrobené v Taliansku.

Účinnosť zariadenia TickLess potvrdzujú certifikáty kvality a technológie ako sú CE a TÜV. Zariadenie prešlo podrobnými vedeckými testami, ktoré uskutočnila Univerzita v Camerine (Taliansko).

Zariadenie je vhodné aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.