Panel používateľa

TickLess MINI Dog dobíjateľný ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch

TickLess MINI Dog dobíjateľný ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Novinka

TickLess je ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám - ekologické riešenie bez chémie!

37,79 €

41,99 € Zľava 4,20 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TickLess

Malý ultrazvukový repelent, špeciálne určený pre malé domáce zvieratá, ktorý vyzerá ako prívesok a môžete ho pripnúť na obojok, je ideálnym riešením proti napadnutiu psov kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov. Ultrazvukový repelent TickLess Pet má dosah približne 2,5 m a využíva lítium-iónovú batériu, ktorá má životnosť 9-10 mesiacov. Je silnejší a účinnejší ako akýkoľvek ultrazvukový odpudzovač na dnešnom trhu. Špičkový dizajn s komplexnou ochranou aj pre tie najmenšie domáce zvieratá v meste alebo vonku. Áno a je tiež nabíjateľný, aby ste mohli svojich blízkych chrániť dlhšie!

TICKLESS MINI Dog je ideálnym riešením na odpudzovanie klieštov pri športovaní vo voľnej prírode, počas výletu, pri práci v záhrade, polovačke, na prechádzke alebo pri kempingu. Prístroj pracuje tak, že vydáva rad ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnutelné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy.

       Tickless Mini Dog

Ultrazvukový repelentTickLess Pet je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky ani zápach = je ekologický a nezaťažuje telo zvieraťa ani našu Matku prírodu. Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné osobami a zvieratami. Rušia resp. paralyzujú však blchy a kliešte a tým zabránia napadnutiu zvieraťa. 

Prečo kúpit Tickless Mini Dog?

Až 94% účinnosť proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek chemikálií
Dobíjacie zariadenie
Bez chemikálií
Špeciálne navrhnutý pre malé domáce zvieratá
Prevádzkový rozsah: 2,5 metra
Funkcia nočného svetla pre viditeľné pohodlie v noci
Bezpečné použitie aj pre mladé, staršie, choré alebo gravidné domáce zvieratá
Vedecky dokázané
Preventívne riešenie

Návod na použitie: Ak chcete začať používať TICKLESS MINI, vykúpte svojho miláčika šampónom proti kliešťom a blchám (napr. v cdVet čajovníkovom šampóne) a odstráňte všetky zvyšné parazity. Pred prvým použitím zariadenie nabíjajte najmenej 3 hodiny. Vyberte silikónový pásik z krabice a vložte ho do bočnej úchytky zariadenia. Nasaďte pásik a zariadenie na obojok a stiahnite pásik pod obojkom. Vložte silikónový pásik do druhej bočnej časti zariadenia. Po správnom upevnení zostáva TICKLESS® bezpečne pripnutý k obojku. Aby sa zaistila jeho účinnosť, zariadenie by malo zostať vždy pripevnené k obojku vášho miláčika.

Upozornenie: Ultrazvukový repelent TickLess Pet je odolný voči vode. Jeho odolnosť voči vniknutiu kvapalín je IP13. Po namočení ho vysušte fénom, aby sa zamedzilo vnútornému korodovaniu.

Zariadenie je primárne určené na preventívne účely. Na základe najnovšej terénnej štúdie môžeme dospieť k záveru, že zariadenie je proti kliešťom účinné až do 94% bez použitia akýchkoľvek nebezpečných chemikálií! Ak chcete dosiahnuť najefektívnejšiu ochranu v oblastiach silne infikovaných kliešťami, použite Tickless spolu s obvyklým prírodným produktom odpudzujúcim kliešte.

Účinnosť zariadenia TickLess potvrdzujú certifikáty kvality a technológie ako sú CE a TÜV. Zariadenie prešlo podrobnými vedeckými testami, ktoré uskutočnila Univerzita v Camerine (Taliansko).

Zariadenie je vhodné aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.