Panel používateľa

cdVet Bio Bachove kvety - Kombo na separačnú úzkosť - Opustenosť + Závislosť

cdVet Bio Bachove kvety - Kombo na separačnú úzkosť - Opustenosť + Závislosť

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kombo dvoch produktov, vhodné pri nepokoji, vyžadovaní spoločnosti, keď psy nechcú byť sami, kňučia a štekajú, ničia nábytok, chcú byť stále so svojím pánom.

33,98 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: cdVet

Máte psíka, ktorý nechce byť doma sám? Už ste vyskúšali všetko, ale stále sa to nezlepšuje? Vyskúšajte prírodné upokojujúce kombo dvoch produktov, ktoré sa svojím pôsobením dopĺňajú - bio Bachove kvety Opustenosť a Závislosť. Je to jednoduché - pes, závislý na svojom pánovi, nechce byť sám a cíti sa opustený.

cdVet Bio Bachove kvety Opustenosť (Bio-Bachblüten Verlassen) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety v Bio kvalite z týchto rastlín: Škótsky vres, Chmerek ročný, Červený gaštan, Čakanka.

Viac o cdVet Bio Bachove kvety Opustenosť si prečítajte TU.

cdVet Bio Bachove kvety Závislosť je zmes energetizujúcich esencií podľa Dr. Bacha, ktorých základom sú kvety a hodnotné oleje plné živín v Bio kvalite. "Bio-Bachblüten Quälgeist" pomáhajú v situáciách pod súhrnným názvom Závislosť - podporujú psychickú pohodu a harmonizujú telo i dušu. Pomáhajú najmä u mačiek pri nočnom mňaukaní a pobehovaní, vyžadovaní maznania uprostred noci. Pes/mačka chce vziať do postele, neustále chodí dovnútra a zase von (nevie, čo chce, ale chce to hneď).

Viac o cdVet Bio Bachove kvety Závislosť si prečítajte TU.

Kombo obsahuje 2 produkty, cdVet Bio Bachove kvety Opustenosť a cdVet Bio Bachove kvety Závislosť, teda 2x20, ml fľaštička bio Bachových kvapiek.

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.