Panel používateľa

Stopovacie vodítko/vôdzka popruhové, khaki, 15 m x 25 mm

Stopovacie vodítko/vôdzka popruhové, khaki, 15 m x 25 mm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Stopovačka je vodítko ako stvorené na stopovanie, nácvik povelov a prechádzky po lese.

13,99 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.6.2021

Výrobca: Firedog

Pre novopečených majiteľov psa je pojem ,,stopovačka´´pojmom pomerne neznámym a hlavne spájajúcim sa len so stopovaním (stopa ako disciplína). Zasvätení však vedia, že stopovačka sa využíva aj pri nácviku povelu ku mne u šteniat a je tiež neoceniteľným pomocníkom pri výletoch do lesa, kedy nemôžeme psa nechať len tak voľne pobehovať, ale potrebujeme ho mať pod kontrolou.

Stopovacie vodítko využívame ako predĺženú ruku pri nácviku privolania, aportovania, pre nácvik neskákať alebo nekradnúť, ale tiež napríklad pre tréning vo voľnej prírode "neprenasledovať, nenaháňať" (zver, bežcov, autá, cyklistov).

Stopovacie vodítko je pevné, vyrobené z odolného popruhu, z nenasiakavého polyamidu. Celková dĺžka vodítka je 15 m, šírka popruhu 25 mm, robustná karabína (vhodná pre mohutnejšie a silnejšie psy). Na konci je slučka, ako na klasických vodítkach.

Výhodou stopovačky je relatívna voľnosť psa, s bonusom vašej neustálej kontroly a tým aj úľavy - máte psa pod kontrolou a teda ste vy aj on v bezpečí. Majte však oči na stopkách, 15 m je slušná vzdialenosť a tak predvídajte, zasahujte včas a hlavne psa cvičte, aby spoľahlivo reagoval na povel ,,ku mne!´´. Stopovačka vám bude pri cvičení nápomocná. 

Materiál: 100 % polypropylén, kvalitná kovová karabína
Šírka: 25 mm

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.