Panel používateľa

Chewies žuvacie olivové drevo, S pre malé plemená

Chewies žuvacie olivové drevo, S pre malé plemená

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

100% prírodný produkt pre zdravé hryzenie, relax a očistu zubov psa.

7,99 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: chewies

Urobte radosť vášmu hryzačovi, doprajte mu ideálne vyžitie, relax. Nezabudnite, že hryzenie je najobľúbenejšia psia činnosť a na nás ľuďoch je, aby sme ju svojmu psovi poskytli. Psy drevo žujú radi, je to ich prirodzená potreba nielen v dobe prezubenia, ale aj k tréningu žuvacieho svalstva. Odmenou vám bude spokojný pes :)

Ako odnaučiť psa okusovaniu nábytku? Skúste Olivové drevo Chewies!
Väčšina psov rada niečo žuje a drevo olivovníka ich potreby dobre uspokojí. Často sa stretnete už u šteniat, že okusujú napríklad nohy stola, stáva sa tiež, že pes ničí veci v byte. Olivové drevo predstavuje skvelý spôsob, ako odnaučiť psa okusovať nábytok alebo ničiť veci na záhrade, v dome či v byte. Navyše sa s ním psík zabaví na dlhú dobu.

Olivové drevo na žuvanie je vynikajúcou alternatívou ku žuvaciemu drevu pre psov z kávovníka. Líši sa od neho chuťovo a tiež má na povrchu prírodné kôru, takže je pre psy ešte lákavejšie.

Uvoľnenie a zábava

Žuvanie dreva poskytuje relax aj pre psiu dušu - pomáha uvoľňovať endorfíny spôsobujúce pocit šťastia. Po dlhej a nerušenej zábave sú psy pokojnejšie a vyrovnanejšie. Mnohí psy sa po náročnom dni radi natiahnu do pelechu aj so svojim drevom Chewies a v pokoji odpočívajú.

Žuvacie drevo z olivovníka je pre psa bezpečné a čistí zuby
Okusovanie dreva je pre psov prirodzenou zábavu, uspokojí ich potrebu žuvať a podporuje čistenie chrupu. Olivové drevo netvoria triesky, pri hryzení sa uvoľňujú jemné vlákna, ktoré sú neškodné a pre psa stráviteľné.

Ekologický produkt

Olivové drevo je ručne rezané a zbavené ostrých hrán - takže môžete byť bez obáv, hračka je bezpečná pre vášho psíka. Hračky sú opracované podľa kritérií ekologicky udržateľného rozvoja - nie sú nijako chemicky spracované, neobsahujú žiadne konzervačné laky, farbivá ani žiadne aromatické látky.

Olivové stromy rastú veľmi pomaly a preto je ich drevo veľmi tvrdé, neabsolvuje pachy ani tuky. Z ohľadom na jeho tvrdosť je potrebné vybrať psovi primeranú veľkosť podľa jeho váhy.

Vždy pod dozorom

Rovnako ako u všetkých ostatných hračiek odporúčame, aby pes bol pri žuvaní tohto dreva pod dozorom človeka.

Z bezpečnostného hľadiska odporúčame: veľkosť dreva vyberajte podľa hmotnosti a sily svojho psa. V ideálnom prípade by sa drevo nemalo dostať medzi zadné stoličky. U psov so silným stiskom vyberajte radšej o číslo väčšie drevo. Je možné, že psy s veľmi silným stiskom olivové žuvacie drevo rozhryznú.

Zloženie: 100% drevo z olivovníka. Vhodné aj pre alergických psov.

Jedná sa o prírodný produkt, tvar, veľkosť, farba a hmotnosť sa rôznia.

 

Dostupné veľkosti:

S: cca 170 g, pre psov do 10 kg 

M: cca 170-260 g, pre psov do 20 kg

L: cca 260 a viac g, pre psov nad 20 kg

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.