Panel používateľa

Kombo na upokojenie - kvapky + tabletky Dorwest

Kombo na upokojenie - kvapky + tabletky Dorwest

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Novinka

Nenechajte svojho psa v strese - pomôžte mu rýchlo, účinne a prírodne!

26,99 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.6.2021

Výrobca: Dorwest

Psy sa musia naučiť žiť v našej spoločnosti a to nie je vždy jednoduché. To, čo je pre nás samozrejmé, je pre nich neprirodzené. Poznáte to - niekedy sa váš pes vystraší, ani sám nevie prečo. Vtedy mu musíme, ako zodpovední a dobrí majitelia, pomôcť. Nie proti prírode, ale spolu s prírodou.

Kombo na upokojenie tvoria 30 ml Dorwest kvapky na upokojenie kozlík lekársky (valeriana) a 100 tabletkové balenie Dorwest šišiak a kozlík lekársky (valeriana).

Kvapky na upokojenie Dorwest:

Vďaka svojmu rýchlemu účinku tieto kvapky upokojujú a uvoľňujú psy a mačky v stresových situáciách a výborne miernia hyperaktivitu a bojazlivosť. Pri konfrontácii s neočakávanými udalosťami, ako sú búrky, majú kvapky valeriány lekárskej rýchle účinky. Návšteva lekára, cestovanie či sťahovanie sa okamžite stanú menej stresujúcimi situáciami.

Zvieratá majú rady vôňu valeriány lekárskej a aplikácia je tak jednoduchá. Kvapky aplikujte priamo do tlamy, do krmiva alebo nimi pokvapkajte pelech svojho maznáčika. 

Koncentrované bylinné výťažky zabezpečujú do 30 minút znateľné zmeny správania, bez toho aby sa objavila ospalosť. Účinky potom trvajú približne 2 hodiny.

V obzvlášť stresových situáciách, u fobických zvierat a v prípade dlhodobejších ťažkostí je môžete podávať spolu s tabletami Dorwest - Šišiak a valeriána lekárska (kozlík lekársky).

Obsah účinných látok:

extrakt z bio železníka lekárskeho - 50%
extrakt z bio koreňa valeriány lekárskej - 25%
extrakt z bio imela - 25%

Suroviny spĺňajú štandardy uznávanej britskej farmakologické spoločnosti British Herbal Pharmacopoeia. Rastliny sú pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva.

Analýza: hrubý proteín 0,57%, hrubé tuky a oleje <0,1%, vláknina <0,1%, popol 0,5%

Dávkovanie: Malé plemená psov a mačky 1/4 čajovej lyžičky (1/4 z 5 ml), stredné plemená 1/2 čajovej lyžičky (1/2 z 5 ml), veľké plemená 1 čajová lyžička (5 ml), obrie plemená 1-1,5 čajovej lyžičky (5 ml) podľa potreby.

Neodporúča sa užívať viac ako dve dávky uvedeného množstva počas 24 hodín.

Interakcie: Liek môže byť užívaný v kombinácii s inými liekmi. Gravidné a dojčiace fenky/ mačky: nie

Upozornenie: Je potrebné dbať na opatrnosť pri podávaní kvapiek exotickým mačkám s nižším obsahom telesného tuku, zriedka sa môže vyskytnúť hyperaktivita. Pre zvieratá staršie ako 8 týždňov. Môže sa užívať iba krátkodobo. Prosím prečítajte si pozorne informácie na etikete.

Kvapkadlo je vyrobené zo skla pre ľahšie odmeriavanie, prosíme teda o opatrné zaobchádzanie.

Určené pre psov a mačky.

Tabletky na upokojenie Dorwest:

Dorwest tabletky na upokojenie sú doplnok krmiva, ktorý pomáha upokojiť a uvoľniť psychické napätie bez toho, aby spôsoboval ospalosť alebo inak narušil správanie či výkonnosť psa. Dorwest šišiak a kozlík lekársky je určený pre jedincov, ktoré treba upokojiť pred výstavou, cestovaním, tréningom alebo počas situácií, ktoré v nich vyvolávajú strach a úzkosť.

So strachom, fóbiami a nervovými poruchami môže byť ťažké sa vyrovnať, a to ako pre domáce zvieratá, tak pre ich majiteľov. Tieto tablety pomáhajú mierniť fóbie a strach z hluku spojeného s ohňostrojmi, hromy, streľbou, rovnako ako s problémami spojenými s rozrušením či hyperaktivitou.

Upokojujú, uvoľňujú a tým napomáhajú psom aj mačkám lepšie sa koncentrovať, bez toho, aby u nich vyvolali ospalosť či útlm. Vďaka tomu sú vhodné aj pri výstavách, agility či iných športových aktivitách. S úspechom možno použiť pri úzkosti z cestovania, značkovanie teritória u mačiek či pod veterinárnym dozorom pri liečbe epilepsie.

Obsah účinných látok v jednej tablete:

výťažok z koreňa valeriány lekárskej (kozlík lekársky) - 5: 1 50 mg (ekvivalent 250 mg)
výťažok z imela - 3: 1 50 mg (ekvivalent 150 mg)
šišak bajkalský - 30 mg
výťažok z horca - 2: 1 24 mg (ekvivalent 48 mg)

Ďalšie zložky: sacharóza, asa smradľavá - ločidlo, mastenec, stearan horečnatý z rastlinných zdrojov, sodná soľ, oxid titaničitý, žltý oxid železitý

Analýza: hrubý proteín 4,36%, hrubé tuky a oleje 1,6%, vláknina 1,8%, popol 6,5%

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tablety denne na 5 kg telesnej váhy, ideálne v dvoch dávkach, v závislosti od závažnosti stavu.

Na jednorazové použitie: Podajte zvieraťu 12 hodín a potom 2 hodiny pred začiatkom akcie

Interakcie: Liek môže byť užívaný v kombinácii s inými liekmi. Liečba epilepsie iba po konzultácii s veterinárom.

Gravidné a dojčiace fenky/ mačky: nie

Pre zvieratá staršie ako 8 týždňov. Môže sa užívať dlhodobo. Prosím prečítajte si pozorne informácie na etikete. Cukrom potiahnuté tablety. Určené pre psov a mačky.

 

 

Prevoňajte svoje auto!

Osviežovač do auta

DPD záväzok

 

 

 

 

Naposledy navštívené produkty

Lajknite našu facebook stránku a buďte v obraze!

Prihlásenie

Tento web používa cookies na analýzu návšetev. Používaním webu s tým súhlasíte. Viac informácií.